1. Ana Sayfa
 2. Online Psikolog

Online Psikolog

4634 adet

Online Psikolog

bulundu.
Uzm. Psikolog Betül Tamöz Uzm. Psikolog Betül Tamöz

Uzm. Psikolog Betül Tamöz

 • (15 yorum)
 • Çukurambar Mahallesi 1424. Cadde 2/3 Erdil Apartmanı, Çankaya/Ankara
Ankara Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 13 Yorum
Psikolog Yadigar Yıldırım Psikolog Yadigar Yıldırım

Psikolog Yadigar Yıldırım

 • (5 yorum)
 • Çukurambar Mahallesi 1480. Sokak No:2/A blok Kat:10 Daire:37 Çankaya / Ankara
Ankara Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 5 Yorum
Psikolog Rüveyda Köse Psikolog Rüveyda Köse

Psikolog Rüveyda Köse

 • (21 yorum)
 • Konak Mahallesi Şenocak Sokak İltuğ iş Merkezi Kat:2 D:6 Nilüfer/Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma, Cmrts 0 Yorum
Uzm Kl Psikolog Emin Dönmez Uzm Kl Psikolog Emin Dönmez

Uzm Kl Psikolog Emin Dönmez

 • (11 yorum)
 • FSM Bulvarı Esentepe Mahallesi Bahar Sitesi C Blok No: 2 D:6 Nilüfer
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 12 Yorum
Psikolog Dilan Er Psikolog Dilan Er

Psikolog Dilan Er

 • (7 yorum)
 • Psikolog
Mersin 0 Yorum
Psikolog Ufuk Çelebi Psikolog Ufuk Çelebi

Psikolog Ufuk Çelebi

 • (0 yorum)
 • Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. No:75 Selin Sitesi D Blok No:12 Kat:6, Nilüfer/Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 0 Yorum
İstanbul Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma, Cmrts, Pzr 766 Yorum
Klnk Psikolog Serra Külünkoğlu Klnk Psikolog Serra Külünkoğlu

Klnk Psikolog Serra Külünkoğlu

 • (3 yorum)
 • Hacısiyam Mah. Fatih Cd. No:44 Kat:3 Merkez/Giresun
Giresun 0 Yorum
Uzm Klnk Psikolog Hasan Kul Uzm Klnk Psikolog Hasan Kul

Uzm Klnk Psikolog Hasan Kul

 • (3 yorum)
 • Konak Mahallesi , Olgun Sokak No: 48/10 16110 Nilüfer Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 3 Yorum

Psikoloji, vücudumuzun en az biyolojik sağlığı kadar önemlidir. Psikolojinin yani ruh sağlığının iyi olması aslında insanları birçok hastalıktan koruyan bir etkendir. Çünkü mutlu, stresten uzak olan insan hastalığa da uzaktır. Son yıllarda insanların psikologlardan daha fazla hizmet almaya başladılar ve yüz yüze yapılan terapilerin yanında online olarak da hizmet verilmeye başlandı. Online psikolog desteği arayışında olan insanlar artık kolaylıkla binlerce psikoloğa ulaşabilmektedir. Bu şekilde hizmet veren uzmanların sayısı da iyiden iyiye arttığı için en iyi online psikolog tavsiye almak ve ücretleri hakkında bilgi almak insanlar için artık önemli oldu. Terapi alınabilirken psikolog adı altında iş yapan birçok insan da türemiştir. O sebeple güvenilir psikolog bulmak çok önemli bir hale gelmiştir. Uzmanlar ile sohbet etme imkanı sunarak insanların ruhlarını iyileştirir. Online olarakta insanlar bu hizmeti en iyi şekilde alabilir. Üstelik online cinsel terapi almak da bu yöntemle mümkün. Psikolojik destek tavsiye edilen doktorlardan alınırsa alınan hizmet çok daha iyi olacaktır. Online psikolojik destek fiyatları konusunda da çeşitlilik göstermektedir ancak daha uygundur.

Online Psikolog Tavsiye

Arık dijital dünyada her türlü hizmeti alabiliyoruz. Online psikolojik destek hizmeti de bunlardan birisidir. En iyi online psikolog desteği yada tavsiye almak isteyenlerin sitemizi inceleyip psikolog listesine göz atabilirler. Uzman yorumlarının inceleyip online psikolog tavsiyelerine bakmaları yeterli olacaktır. Online seaslar, uzmalar için de hasta için de çok büyük oranda kolaylık sağlayan bir hizmettir.Online psikolog sohbet esnasında herhangi bir internet problemi yaşandığında bu sorunun terapi süresinden gidip gitmediği önemli bir sorudur.

Online Psikolojik Destek

Psikolojik destek günümüzün en büyük ihtiyaçlarından birisi olmaktadır. Gelişen teknoloji ile psikolojik desteği online almak mümkündür. Platformumuzda uzman yorumları tamamen kullanıcalar tarafından yapılmaktadır ve iyi ya da kötü, kişisel hakaret içermediği sürece yorumlar tarafsızca, şeffaf olarak onaylanmaktadır. DoktorBilgini.com 2017 yıllında kurulmuştur. Hizmet amacımız danışanlar / hastalar için en kolay yöntemle uzman ya da doktorlarını bulmalarını hedeflemektedir. Amacımız her zaman hastaların güvenini kazanmaktır ve daimi olarak onlara hizmet verebilmektir. DoktorBilgini.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Yüzyüze randevu almak için illere göre listeleme sayfalarımızda mevcuttur. Örneğin İstanbul psikolog , Ankara psikolog , İzmir psikolog , Bursa psikolog , Antalya psikolog listelerini inceleyip yorumları okuyup randevu alın. Diğer iller için DoktorBilgini.com anasayfasından branş ve ili seçip arama yapanız yeterli olacaktır.
ap servers