facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. Online Psikolog

Online Psikolog

Psikolog Mine Kömürcüoğlu Psikolog Mine Kömürcüoğlu

Psikolog Mine Kömürcüoğlu

 • (12 yorum)
 • Kızılırmak Farilya İş Merkezi Ufuk Üniversitesi Caddesi Kat8, 06510 Çankaya/Ankara
Uzman Psikolog Hilal Nur Can Uzman Psikolog Hilal Nur Can

Uzman Psikolog Hilal Nur Can

 • (0 yorum)
Psikolog Ufuk Çelebi Psikolog Ufuk Çelebi

Psikolog Ufuk Çelebi

 • (3 yorum)
 • Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. No:75 Selin Sitesi D Blok No:12 Kat:6, Nilüfer/Bursa
Psikolog Havva Merve Ezerhan Psikolog Havva Merve Ezerhan

Psikolog Havva Merve Ezerhan

 • (10 yorum)
 • Çukurambar Mahallesi 1424. Cadde 2/3 Erdil Apartmanı, Çankaya/Ankara
Uzm. Psikolog Betül Tamöz Uzm. Psikolog Betül Tamöz

Uzm. Psikolog Betül Tamöz

 • (20 yorum)
 • Çukurambar Mahallesi 1424. Cadde 2/3 Erdil Apartmanı, Çankaya/Ankara
Psikolog Nazlı Şarkan Özkanat Psikolog Nazlı Şarkan Özkanat

Psikolog Nazlı Şarkan Özkanat

 • (4 yorum)
Psikolog Zeliha Serpil Hamurkar Psikolog Zeliha Serpil Hamurkar

Psikolog Zeliha Serpil Hamurkar

 • (28 yorum)
 • Cinnah Caddesi No: 39/10 Çankaya / Ankara
Uzm. Kl. Psikolog Yasin İlker Uzm. Kl. Psikolog Yasin İlker

Uzm. Kl. Psikolog Yasin İlker

 • (13 yorum)
 • Mustafa Kemal Mahallesi, Deniz Life Plaza, 2139. Sk. No:15 D:9, Çankaya, Ankara
Uzm. Psk . Dan . Caner Öztopcu Uzm. Psk . Dan . Caner Öztopcu

Uzm. Psk . Dan . Caner Öztopcu

 • (17 yorum)
 • Kızılırmak, Farilya İş Merkezi, Ufuk Ünv. Cd No:8, 06510 Çankaya/Ankara
Psikolog Cansu Kuyucak Psikolog Cansu Kuyucak

Psikolog Cansu Kuyucak

 • (26 yorum)
 • Kemalöz Mahallesi, 2. Kayalı Sokak, Karşı Aralığı No: 9, Merkez/Uşak

Yukarıda en iyi online psikolog tavsiye listesi bulunmaktadır. Uzmanlara danışanları tarafından yapılan yorumları okuyabilir, istersesiz uzmanların profillerinde bulunan çağrı merkezi numarasından ücretsiz ön görüşme talep edebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak randevu oluşturabilirsiniz.

Online psikolog, başa çıkmak istediğiniz bazı sorunlarda tercih edebileceğiniz terapileri size sunar. Ruh sağlığı için her geçen gün oldukça online terapi hizmeti popüler bir hale geliyor. Birçok kişi, yaşadığı sorunları aşmak için psikologlarla uzakta bile olsa görüşebiliyor. Siz de Doktor Bilgini ile sizin için en uygun danışmanla terapiye başlayabilirsiniz!

Online Psikolog Nedir?

Online psikolog, başa çıkmak istediğiniz bazı sorunlarda tercih edebileceğiniz terapileri size sunar. Ruh sağlığı için her geçen gün oldukça online terapi hizmeti popüler bir hale geliyor. Birçok kişi, yaşadığı sorunları aşmak için psikologlarla uzakta bile olsa görüşebiliyor. Siz de Psikoloji Türkiye ile sizin için en uygun danışmanla terapiye başlayabilirsiniz!

Çok ciddi durumlar dışında bu hizmetten çeşitli biçimde yararlanabilirsiniz. Online psikoloğunuzla görüntülü biçimde konuşabileceğiniz gibi yazışabilir veya sadece sesli olarak bağlanabilirsiniz. Geleneksel terapilerde olduğu gibi birçok problem, bu hizmetle çözüme kavuşturulur.

Online psikolog, günümüzde verilen en önemli hizmetlerden biridir. Çünkü çeşitli nedenlerden dolayı yüz yüze görüşmeye gidemeyebilirsiniz. Çekinebilir veya ofise gitmeye vakit bulamayabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde müsait olduğunuz zaman evinizde rahatlıkla terapi almanız mümkündür. Geleneksel seanslardan tek farkı, bu yöntemin internet üzerinden gerçekleşmesidir. Diğer prosedürler, neredeyse hemen hemen aynıdır. Seanslar 45 dakika ila 1 saat aralığında sürer. Haftalık veya psikoloğunuzla birlikte kararlaştırdığınız süre içerisinde terapi gerçekleşir.

Doktor Bilgini ekibimizde bulunan psikologlarımız, alanında uzman kişilerden oluşuyor. En iyi üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan psikologlarımızı güvenle seçebilirsiniz. Gizliliğe önem veren ilkemizle dakikalar içinde görüşmenizi gerçekleşmeniz mümkündür.

Online Terapi Nedir?

Online terapi, internet ortamında mobil cihazlarla veya bilgisayar üzerinden gerçekleştirilen terapi sürecidir. Bu noktada bireyler, yüz yüze psikologla görüşmek yerine sanal ortamda bir araya gelir. Bunun için internete bağlanan cihazlar ve kesintisiz, stabil internet yeterlidir. Sonrasında güvenli biçimde terapi gerçekleşir.

Online terapiyi almak için 18 yaşını geçmiş olmak gerekir. Aynı zamanda ağır psikiyatrik hastalar ve intihar eğilimi olanlar için online danışmanlık uygun değildir. Bu gibi durumlarda hastaların yüz yüze terapi alması önerilir.

Online Terapi Nasıl Yapılır?

Online terapiyi almak için 18 yaşını geçmiş olmak gerekir. Aynı zamanda ağır psikiyatrik hastalar ve intihar eğilimi olanlar için online danışmanlık uygun değildir. Bu gibi durumlarda hastaların yüz yüze terapi alması önerilir.

Seanslar, görüntülü, mesaj ve sesli biçimde gerçekleştirilebilir. Bu noktada önemli olan sizin konforunuzdur. Eğer ki görüntülü görüşmek istemiyorsanız sesli veya yazılı olarak terapi alabilirsiniz. Böylece dilediğiniz gibi verimli bir terapi almanız mümkün hale gelir.

Ekibimizde bulunan online psikologlar arasında seçim yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Seçiminizi yaparken herhangi bir şekilde tereddüt yaşamanıza gerek yok. Çünkü tüm psikologlarımız, profesyonel kişilerdir. Yaşadığınız sorunu anlattığınız zaman sizin için en uygun terapiyi gerçekleştirecektir. Bu sayede yaşadığınız sorunları çözmek için etkili bir terapi alabileceksiniz. Psikoloji Türkiye olarak uzman kadromuzla her zaman yanınızdayız!

Online Psikolog Avantajları Nelerdir?

Bir psikolog terapisinin en önemli avantajı, şüphesiz sizi mutlu ve kaliteli bir yaşam sunmasıdır. Güzel bir yaşam için fiziksel sağlığınız kadar ruh sağlınız da önemlidir. Ruh sağlığınız için online olarak terapi almak çok faydalıdır. Bu avantajları aşağıdaki listede görebilirsiniz:

 • Danışmanızın uzmanlaştığı alanları kolayca görebilirsiniz. Bu sayede sorununuza en uygun danışmanı seçmeniz mümkündür.
 • Özellikle yoğun iş hayatınız varsa ve kliniğe gidemeyecek durumdaysanız size en uygun zaman diliminde, istediğiniz yerde terapi alabilirsiniz.
 • Yüz yüze terapiyle kıyaslandığında çok daha uygun maliyetlidir.
 • Kendinizi rahat ettiğiniz yerde terapi alma şansınız vardır.
 • Bulaşıcı hastalık gibi durumlarda oldukça avantajlıdır.
 • Sosyal fobi ve anksiyete gibi durumlarda konfor alanının terk edilmesine gerek yoktur.

Unutmayın ki psikolojik destek alırken en önemli konu, kendinizi konforlu hissetmenizdir. Online psikolog, size bu fırsatı sunar. Bu sayede çok daha verimli şekilde seansa katılabilirsiniz.

Hangi Durumlarda Online Psikolog İle Terapi Alınır?

Psikologlar, birçok ruh ve sinir hastalıklarına bakar. Aşağıdaki listede bazı rahatsızlıkları görmeniz mümkündür. Bunlar dışında da farklı problemler için terapi alabilirsiniz:

 • Depresyon: Uzun süre boyunca mutsuzluk, umutsuzluk ve enerji kaybı gibi sorunların görüldüğü hastalık depresyon olarak tanımlanır. Psikologlar, depresyonu değerlendirir ve ardından semptomlara göre uygun tedavi yöntemi oluşturur.
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu: TSSB, herhangi bir travmatik olay sonrasında görülen rahatsızlıktır. Semptomları değerlendiren psikologlar, daha sonrasında en uygun tedavi yöntemini uygular.
 • Kişilik Bozuklukları: Antisosyal kişilik bozukluğu, sınırda kişilik bozukluğu gibi birçok farklı rahatsızlık mevcuttur. Bireylerde görülen bu durum karşısında psikologlar, öncelikle bireyin kişilik özelliklerini değerlendirir. Sağlıklı bir sosyal hayat ve olumsuz davranış kalıplarını değiştirme noktasında psikologlar, gerekli desteği sunar.
 • Anksiyete Bozukluğu: Söz konusu anksiyete bozukluğu olduğunda panik bozukluğundan obsesif-kompulsif bozukluğa kadar birçok rahatsızlık vardır. Bireylere kaygıyla başa çıkma gibi durumlar da psikologlar gerekli terapiyi gerçekleştirir.

Yukarıdakiler dışında yeme bozukluğu, uyku bozukluğu ve bağımlılık gibi konularda online psikolog desteği almak mümkündür.

Online Terapi Türleri Nelerdir?

Online psikolog ile terapi almaya karar verdiğiniz zaman konforlu olmaya özen göstermelisiniz. Bunun için öncelikle nasıl terapi almak istediğinizi değerlendirmelisiniz. Görüntülü olarak terapi alma şansınız vardır. Eğer ki kendinizi buna hazır hissetmiyorsanız sesli ya da mesaj yoluyla terapi gerçekleştirilebilir. Önemli olan kendinizi nasıl daha rahat hissedeceğinizdir.

Görüntülü konuşma: İnternet bağlantısının bulunduğu bir ortamda görüntülü biçimde terapi gerçekleştirilebilir. Bunun için önemli olan bulunduğunuz ortamda yalnız olmanızdır. Aynı zamanda kendinizi rahat hissedecek bir yerde bulunmalısınız. Psikoloji Türkiye’den seçtiğiniz online psikolog ile terapi sürecinizin nasıl ilerleyeceği planlanır.

Mesajlaşma veya Sesli Konuşma: İnternet bağlantısının bulunduğu bir ortamda görüntülü biçimde terapi gerçekleştirilebilir. Bunun için önemli olan bulunduğunuz ortamda yalnız olmanızdır. Aynı zamanda kendinizi rahat hissedecek bir yerde bulunmalısınız. Psikoloji Türkiye’den seçtiğiniz online psikolog ile terapi sürecinizin nasıl ilerleyeceği planlanır.

En İyi Online Psikolog Nasıl Seçilir?

Sizin için en iyi online psikolog tercihinizi Psikoloji Türkiye ile seçebilirsiniz. Bizimle çalışan tüm psikologlar, alanında uzman kişilerdir. Seçiminizi yapmadan önce psikologlarımız hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Yaptığı çalışmalardan hangi okuldan mezun olduğuna kadar birçok konuya erişmeniz mümkündür. Ayrıca online psikolog yorumları sekmesinden danışanların düşüncelerini görebilir ve buna göre seçim yapabilirsiniz.

Online Psikolog Randevusu Nasıl Alınır?

Doktor Bilgini ile danışmanlardan randevu almak çok kolaydır. İlk olarak sorununuzla ilgilenmesini istediğiniz psikoloğu seçmelisiniz. Bu noktada bazen psikologlarımız anında müsait olmayabilir. Böyle bir durumda randevu almanız mümkündür. Müsait zamanınıza göre randevu talep ederek ilk görüşmenizi planlayabilirsiniz.

Hemen online psikolog desteği almak istiyorsanız randevu formunuzu doldurduktan sonra danışmanınız kısa süre içinde sizinle iletişim kurar. Terapi türlerinden dilediğinizi seçerek ilk görüşmenizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Randevunuzu oluşturduktan sonra sadece belirlediğiniz gün ve saatte terapiye hazır olmalısınız. Bunun için stabil internet bağlantısına dikkat etmelisiniz. Böylece kesintisiz ve güvenli bir şekilde online psikolog randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İlk randevunuzdan memnun kalırsanız diğerlerini de psikoloğunuzla belirleyebilirsiniz. İlerleyen aşamada kaç seans alacağınız belirlenir. Yaşadığınız sıkıntıya bağlı olarak seans süreleri değişiklik gösterebilir. Bu aşamada önemli olan danışmanınızla birlikte hareket etmektir.

Online Psikolog Ücretleri

Online psikolog ücretleri, tercihleriniz doğrultusunda değişiklik gösterir. Her psikolojik danışmanımız kendine göre fiyat belirler. Bu fiyatlar, eğitim seviyesine ve uzmanlık alanına göre değişir. Ayrıca seans süresi de fiyat değişimini etkileyen bir diğer unsurdur. Psikoloji Türkiye olarak sizin için her zaman uygun ücretler belirlemeye özen gösteriyoruz. Web sitemizdeki psikologlardan birini seçerek bütçenizi zorlamayan fiyatlarla terapi almanız mümkündür.

Yüz yüze randevular için: Ankara psikolog , İstanbul psikolog , İzmir psikolog, Bursa psikolog, Antalya psikolog listesini inceleyin.

ap servers