1. Ana Sayfa
 2. Bursa Psikolog

Bursa Psikolog

181 adet

Bursa Psikolog

bulundu.
Psikolog Rüveyda Köse Psikolog Rüveyda Köse

Psikolog Rüveyda Köse

 • (30 yorum)
 • Konak Mahallesi Şenocak Sokak İltuğ iş Merkezi Kat:2 D:6 Nilüfer/Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma, Cmrts 0 Yorum
Psikolog Esra Yılmaz Psikolog Esra Yılmaz

Psikolog Esra Yılmaz

 • (4 yorum)
 • Ihsaniye mah. Kartallar sok. 4B Kat:3 Akbank Aralığı Nilüfer/Bursa
Bursa 0 Yorum
Uzm Klnk Psikolog Hasan Kul Uzm Klnk Psikolog Hasan Kul

Uzm Klnk Psikolog Hasan Kul

 • (3 yorum)
 • Konak Mahallesi , Olgun Sokak No: 48 / 10 Nilüfer - Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 3 Yorum
Uzm Kl Psikolog Emin Dönmez Uzm Kl Psikolog Emin Dönmez

Uzm Kl Psikolog Emin Dönmez

 • (11 yorum)
 • FSM Bulvarı Esentepe Mahallesi Bahar Sitesi C Blok No: 2 D:6 Nilüfer
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 12 Yorum
Psikolog Ufuk Çelebi Psikolog Ufuk Çelebi

Psikolog Ufuk Çelebi

 • (0 yorum)
 • Cumhuriyet Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. No:75 Selin Sitesi D Blok No:12 Kat:6, Nilüfer/Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 0 Yorum
Bursa 1 Yorum
Psk Dan Serhat Ayşen Psk Dan Serhat Ayşen

Psk Dan Serhat Ayşen

 • (4 yorum)
 • Ahmet Taner kışlalı caddesi Altuntaş sitesi 36/a No: 21/A, 16360 Nilüfer/Bursa
Bursa Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 3 Yorum
Bursa 0 Yorum

Yukarıda bulunan liste Bursa psikolog listesidir. Bursa en iyi psikolog tavsiye yorumları ve fiyatları inceleyin, danışma ücretleri hakkında bilgi alın.

Bursa Psikologlar

DoktorBilgini.com ekibi olarak sizlere Bursa psikologlar listesini sunmaktayız. Onaylanmış üyelerin diplomaları ekibimiz tarafından kontrol edilmiştir. Onaylanmış uzmanlardan kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Randevu almadan önce bilgi almak için profilde bulunan çağrı merkezi numarasını arayın.

Bursa psikolog uzmanları genel uygulama olarak seanslar halinde danışmanlık vermektedir. Bu seanslar çoğunlukla 40 dakika ve 1 saat arasında sürmektedir. Bunun da elbette ki bilimsel olarak bir dayanağı bulunmaktadır. Araştırmalar sonucunda en verimli sürenin bu belirtilen süreler olduğu kanıtlanmıştır. Bu seanslar yüz yüze yapılabildiği gibi online olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Online seanslara olan rağbetin artmasındaki en büyük sebep ise kuşkusuz teknolojinin bu denli ilerlemesidir. Bir diğer sebep olarak ise günümüz şartlarında pandeminin yol açtığı kısıtlamalar görülebilir.

Psikolog Bursa ve diğer şehirlerde insanların zor zamanlarında yardımlarına koşan bir kavram olmuştur. Uzman eşliğinde çıkmaza düşülen her problemin bir çözümü olduğu görülecektir. Bireysel olarak danışmanlık alabileceğiniz gibi çiftler veya gruplar halinde de danışmanlık alabilirsiniz. Bu ayrımın sebebi ihtiyaçların farklı olmasıdır. Çiftler arasında yaşanan sorunlar için çift danışmanlığı, aile fertleri arasında çıkmaza düşüldüğünde aile danışmanlığı veya bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuzda bireysel danışmanlık almanız mümkündür.

Bursa En İyi Psikolog Seçimi Nasıl Yapılır?

Psikolojik bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda bu sorunun çözümü için işinde en iyi kişiyi aramak istersiniz. Bursa en iyi psikolog önerileri ve yorumları sayesinde bu arayışınızı kolayca sonlandırmanız mümkündür. İnternet, günümüz dünyasında her türlü bilgiye en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz bir platformdur. Uzman arayışınızda da DoktorBilgini.com ‘dan faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzmanların tavsiye ve yorumlarını inceleyerek aradığınız en iyiye ulaşabileceksiniz.

 • Seçim yapmadan önce yorumları inceleyin.
 • Sizinle iletişimini dikkat edin.
 • Kendinizi onunla rahat hissediyor musunuz?
 • Uzmanlar sizi yargılamaz.
 • E Devlet ile diplomasını teyit edin.
 • Aile terapsi, cinsel terapi ve oyun terapisi gibi alanlarda destek alacaksınız sertifiklarını kontrol edin. MEB onaylı olması gerekmektedir.

Bursa Psikolog Fiyatları ve Ücretleri

Bursa psikolog fiyatları çeşitli baremlerde kendini göstermektedir. Araştırma yapıldığında çok uygun sayılabilecek fiyatlar ve çok pahalı görünen fiyatlar olduğunu görebilirsiniz. Bu farkların en büyük sebebi uzmanların kıdem ve tecrübelerinden kaynaklanmaktadır. Tecrübenin karşılığı daha yüksek bir ücret olarak görülebilir.

Uzun yıllar boyunca pek çok hastaya danışmanlık veren tecrübeli doktorlar elbette ki daha yüksek bir fiyatla karşınıza çıkacaktır. Bunun anlamı tecrübesiz uzmanların kötü olduğu değildir. Yeni mezun uzmanların da çok büyük bir artısı bulunmaktadır. Öğrendiği tüm bilgiler taze olacak ve bunları danışanlarına aktarmak için büyük bir heyecan içinde olacaklardır. 

Ekibimiz tarafından Bursa psikolog ücretleri incelendiğinde meslek olarak yıllanmış uzmanların daha pahalı olduğu görülmektedir. Kendileri ile sohbetimizde, bunun nedeninin danışan kalabalığı ve buna bağlı olarak kendilerine zaman ayıramadıklarını söylemektedirler. 

Terapi uzun bir süreç olabilmektedir. Bu nedenle uzman seçimi yaparken seans ücreti konusunda dikkat etmeniz gerekir. Bütçenize uygun bir uzman terapinizin yarım kalmasının önüne geçebilir.

Bursa Psikolog Tavsiye

Bursa psikolog tavsiye ve yorumları size en uygun uzmanı seçmek için çok önemlidir. Çevrenizde bulunan insanların daha önce benzer bir problem yaşamış olmaları ve bu problemlerine psikolojik danışmanlık ve terapi desteği ile çözüm bulmuş olmaları muhtemeldir. Böyle bir durumda memnun kaldıkları doktoru size tavsiye etmekten çekinmeyeceklerdir. Tavsiye, ülkemizde en güçlü iletişim araçlarından biridir. Sık sık kullandığımız bu araç, uzmanların önerisinde de büyük bir fayda sağlamaktadır. 

Artık çevremize sormamıza gerek kalmadı. Çünkü çevrenizin ve daha birçok kişinin düşünceleri uzman profillerinde bulunan yorumlar kısmından inceleyebilirsiniz.

Bursa En İyi Psikologlar

Bursa en iyi psikologlar konusunda bilgi sahibi olmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey teknolojinin nimetlerinden faydalanmak olacaktır. Hemen her şeye ulaşabildiğimiz interneti kullanarak bu konuda da aradığımız bilgiye ulaşmamız çok kolay olacaktır. Uzmanların puanları ve yorumları size ipucunu verecektir.

Bursa Klinik Psikolog

Bursa klinik psikolog önerisi almak istediğinizde tavsiyenin gücünden yararlanabilir veya internetin engin dünyasında aradığınızı bulabilirsiniz. Psikolojik sorunlar geçmişten günümüze artarak gelmiştir. Bugün bu sorunların çözümüne erken ulaşmak çok önemlidir. Daha sağlıklı, daha güler yüzlü, daha pozitif bir insan olmak için psikolojik olarak sağlam bir zihne sahip olmak gerekmektedir.

Bursa Uzman Psikolog

Konu sağlık olunca, özellikle ruhsal sıkıntılar olduğunda Bursa uzman psikolog arayışı insanlar tarafından kaçınılmazdır. Çünkü psikolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, uzman bir psikoloğa güvenip, ondan destek almak istemektedirler.

Devlet hastanelerinde bir çok uzman bulunmasına rağmen, Bursa özel psikolog tercihi her zaman rağbet görmektedir. Çünkü özel seanslar daha çok olumlu sonuçlar gösterebilmektedir.

Bursa Psikolog Doktorları

Bursa klinik psikolog doktorları büyük şehirlerde daha da fazla önem teşkil etmektedir. Büyük şehirlerin problemleri de büyük olduğu için bu şehirlerde yaşayan insanların psikolojik sorunlarla karşılaşması daha olasıdır. Sorun ne olursa olsun konusunda uzman kişiler sayesinde çözümü mutlaka orada bir yerde olacaktır.

Aile terapisi için farklı ve kolay bir sayfa sunuyoruz sizlere. Bursa aile terapisi uzmanlarını inceleyin, kolay randevu alın.

ap servers