facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. Kocaeli Psikolog

Kocaeli Psikolog

Klnk Psikolog Özlem Tin Klnk Psikolog Özlem Tin

Klnk Psikolog Özlem Tin

 • (3 yorum)
 • Orhan Veli Kanık Cd. No:9 Kocaeli
Psikolog Fatma Aydın Psikolog Fatma Aydın

Psikolog Fatma Aydın

 • (0 yorum)
Psikolog Betül Elveren Psikolog Betül Elveren

Psikolog Betül Elveren

 • (0 yorum)
Uzm Psikolog Betül Çelik Süzen Uzm Psikolog Betül Çelik Süzen

Uzm Psikolog Betül Çelik Süzen

 • (0 yorum)
Psikolog Emel Tunçkol Psikolog Emel Tunçkol

Psikolog Emel Tunçkol

 • (0 yorum)
Psikolog Dilay Süloğlu Psikolog Dilay Süloğlu

Psikolog Dilay Süloğlu

 • (0 yorum)
Psk Dan Baki Can Moran Psk Dan Baki Can Moran

Psk Dan Baki Can Moran

 • (0 yorum)
Uzm Kl Psikolog Şahin Torgut Uzm Kl Psikolog Şahin Torgut

Uzm Kl Psikolog Şahin Torgut

 • (0 yorum)
Uzm Kl Psikolog Merve Tok Kağıt Uzm Kl Psikolog Merve Tok Kağıt

Uzm Kl Psikolog Merve Tok Kağıt

 • (0 yorum)
Uzm Psikolog Nilda Karoğlu Uzm Psikolog Nilda Karoğlu

Uzm Psikolog Nilda Karoğlu

 • (0 yorum)

Yukarıda Kocaeli psikolog tavsiye listesi bulunmaktadır. Kocaeli en iyi psikolog fiyaları ve ücretleri hakkında bilgi alın, yorumları okuyun , hemen kolay randevu alın. Detaylı bilgi için profilde bulunan çağrı merkezi arayıp, seçtiğiniz uzman ile görüşebilirsiniz.

Bazen hayat şartları bizi zorlar ve içinden çıkamaz hale gelebiliriz. Günümüz dünyasında artık bu durum çok normaldir. Hatta çok ciddi psikolojik sorunlar yaşayabilir ve desteğe ihtiyacımız olabilir. Önemli olan bu durumun farkında olmak ve psikolojik destek almaya karar vermektir. Çünkü birçok kişi psikolojik rahatsızlık yaşabiliyor ve bunun farkında olmadan düşe kalka bir hayat yaşamaktadır. Siz bu sayfayı inceliyorsanız, artık farkındasınız ve kolaylık randevu alabilirsiniz.

Kocaeli Psikolog Tavsiye ve Önerisi

İnsanlar psikolojik danışmanlık ve destek almak için öncelikle çevresinde uzman araştırması yapar. Çoğu kişi çevresi ile bu konuyu konuşmaktan çekinir, rahatsızlık duyar. Bu durum sizin rahatsızlık duymanızı gerektirmesede, DoktorBilgini ekibi size Kocaeli psikolog tavsiye listesi hazırladı. Yukarıda tüm uzmanların listesi bulunmaktadır. Hatta profillerde bulunan numaralar ile uzmanlar ile birebir görüşebilir, detaylı bilgi aldıktan sonra randevu alabilirsiniz.

Uzman arayışında zorlandığınızın farkındayız ve bu nedenle sizlere listeleme sayfaları hazırladık. Listeme sayfasında bulunan uzmanların diplomaları ekibimiz tarafından incelenmiş ve denklik kontrolü onaylanmıştır. Sizde E-Devlet ile uzmanınız diploma kontorlünü sağlayabilirsiniz.

Kocaeli En İyi Psikolog Seçimi Nasıl Yapılır?

Kocaeli en iyi psikolog seçimi yaparken öncelikle deneyimine ve yorumlarını incelemek gerekir. DoktorBilgini listeleme sayfasında bulunan profillerden uzmanlar hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte:

 • Diplomasını ve sertifikalarını kontrol edin,
 • Yorumları inceleyin,
 • Deneyim yılına bakın,
 • Telefonda sizinle iletişime bakın. İsterseniz DoktorBilgini ile uzmanınız ile ön görüşme sağlayabilirsiniz.
 • Hiç bir uzman sizi yargılayamaz, meslek etiğine göre yargılamamalıdır,
 • Hangi üniversiteden mezun , ünvanı nedir?
 • Hangi terapi eğitimlerine sahip?

Kocaeli Psikolog Fiyatları

Psikolojik danışmanlık ve destek süreci uzun bir süreçtir. Bu yüzden uzmanınız bütçenize uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu uzun süreçte zorlanmadan destek olabilmeniz için Kocaeli psikolog fiyatları önemlidir. Yaptığımız araştırmaya göre 200- 600 Tl ile değişen ücretler bulunmaktadır.

Kocaeli psikolog ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için uzmanınız profilini inceleyin. Aynı zamanda çağrı merkezimizi arayın ve uzmanınızda detaylı bilgi alın. DoktorBilgini.com ekivi KVKK kurallarına uyum içinde sizin bilgilerinizi uzmanınıza iletecek ve uzmanınız gün içinde sizi arayacaktır. Sormak istediğiniz tüm sorular için ön görüşme önemlidir.

Kocaeli Psikolog Yorumları Nasıl İncelenir?

Listeleme sayfasından bulunan uzmanların profillerindeki yapılan yorumlar tamamen daha önceki danışanları tarafından yapılmıştır. Ekibimiz bu yorumları sahte yorumlara karşı inceler, ve sahte yorumlara yaptırım uygular. Platformumuzun temel ilkesi güvenilir olmaktır. Bugüne kadar 1 milyondan fazla kişiyi doktor ve uzmanıyla buluşturduk. Çünkü biz Türkiye’nin en güvenilir doktor arama platformuyuz.

Kocaeli Psikolojik Danışmanlık Merkezi Psikolog Desteği

Psikolojik danışmanlık merkezleri ile destek ve psikoterapi almak günümüzde artık çok zor değildir. Tekrar söylemek gerekirse hayatın inişli çıkışlı yolarında destek almaya karar vermektir. Şundan emin olmak lazım ki bazen tek başını aşamayacağınız bir çok konu ile başbaşa kalabilyorsunuz, içinize atıyor, yapmamız gerekenler hakkında fikir sahibi bil olamayabiliyorsunuz. Bazen bu durum çok normal olsada farkındalığınızı değiştirmek için destek almanız gerekebilir. Hatta yaşadığınız psikolojik sorunlar hayatınızı derinden etkileyebilir.

Yaşanan aile sorunları bazen ilişkilerde yaşanan sorunlar hayatı ve yaşam kalitesini derinden etkileyebilir. Ailemizde yaşanan bu sorunların üstesinden gelmek için aile terapisi desteği almak hem sizin için hem de aile fertleri için büyük destek sağlayacaktır. 

İlişkilerde ise iletişim, paylaşım, uyum çok önemlidir. Bu yüzden çift terapisi size ve partnerinize çok iyi gelebilir. Önemli olan nasıl baktığımızdır. Farkındalığı yakalayabilmektir. Bazen karşımızdaki insanla empati yapmak ve bakış açısımızı bu yönde değiştirmek gerekebilir.

Kocaeli Klinik Psikolog

Klinik psikolog olmak için yüksek lisans mezunu olmak gerekmektedir. Klinik ünvanına sahip olan uzmanlar daha iyi olabilir ve araştırmaları ile uzmanlaşabilmektedirler. Ancak dünya’nın bir çok ülkesinde uzaktan yüksek lisans yapma seçenekleri bulunmaktadır. Önemli olan bu yüksek lisans diplolamarının ülkemizde geçerli olup, olmadığıdır. Yüksek Öğretim Kurumu bu tarz bir çok üniversitenin diplomasını denklik olarak kabul etmemektedir. Size klinik psikolog seçimi yaparken bu uyarılara dikkat etmenizi öneririz.

Kocaeli Psikolog Randevu

Randevu almak için profillerde bulunan randevu al butonuna tıklayın. Tarih ve saat seçimi yapın, kişisel bilgilerinizi doldurun. Bilgileriniz randevu almak istediğiniz uzmana sms ile iletilecektir ve randevu takvimine otomatik olarak işlenecektir.

ap servers