facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. İstanbul Üroloji Doktorları

İstanbul Üroloji Doktorları

Uzm Dr Vural Saçak Uzm Dr Vural Saçak

Uzm Dr Vural Saçak

 • (0 yorum)
Uzm Dr Feyzi Sinan Erdal Uzm Dr Feyzi Sinan Erdal

Uzm Dr Feyzi Sinan Erdal

 • (0 yorum)
Uzm Dr Ahmet Tahra Uzm Dr Ahmet Tahra

Uzm Dr Ahmet Tahra

 • (0 yorum)
Uzm Dr Cem Gülçin Uzm Dr Cem Gülçin

Uzm Dr Cem Gülçin

 • (0 yorum)
Uzm Dr Mustafa Kanbay Uzm Dr Mustafa Kanbay

Uzm Dr Mustafa Kanbay

 • (0 yorum)
Uzm Dr Süleyman Özüpakçe Uzm Dr Süleyman Özüpakçe

Uzm Dr Süleyman Özüpakçe

 • (0 yorum)
 • Ürolog
Uzm Dr Feyzi Arda Atar Uzm Dr Feyzi Arda Atar

Uzm Dr Feyzi Arda Atar

 • (0 yorum)
Prof Dr Emin Özbek Prof Dr Emin Özbek

Prof Dr Emin Özbek

Op Dr Mustafa Kemal Yenmez Op Dr Mustafa Kemal Yenmez

Op Dr Mustafa Kemal Yenmez

 • (0 yorum)
Dr Öğr Üyesi Gülhan Yılmaz Dr Öğr Üyesi Gülhan Yılmaz

Dr Öğr Üyesi Gülhan Yılmaz

 • (0 yorum)

Yukarıdaki liste İstanbul üroloji doktorları listesidir. İstanbul en iyi üroloji doktorları profillerini incele, ürolog yorumlarını oku hemen kolay randevu al. Doktorunuz ile DoktorBilgini.com aracılığıyla ücretsiz ön görüşme yapabilir , kolay randevu alabilirsiniz. tek yapmanız profilde bulunan çağrı merkezi numarasını aramak. Ayrıca online randevu sistemimiz ile randevu alabilmektesiniz. Size ve hekiminize randevu bilgileri iletilecektir.

İstanbul En İyi Üroloji Doktorları

Konu sağlık olduğundan haklı olarak hepimiz en iyi doktora gitmek isteriz. DoktorBilgini ekibimizin tam olarak amacı sizlere İstanbul en iyi üroloji doktorları ve uzmanları listesini sunmaktır. Yukarıda bulunan profillerde hekimlerin biyografisi, eğitim bilgileri  ve daha önceki hastaları tarafından yorumları bulunmaktadır. Yorumlar, hastalar tarafından yapılan şeffaf yorumlardır.Platform herkesin kullanımına açık olduğu için yorumlar öncelikle ekimizin onayına sunulmaktadır. Şahsa ve mesleki hakaret içermediği sürece yorumlar tarafımızca onaylanmaktadır. Bu yorumlardan uzman hakkında kolaylıkla fikir edinebilmektesiniz ve sizde yorum yapabilmektesiniz. Ayrıca hekimin uzmanlık alanlarıda bulunmaktadır. Hastalığınız hakkında bilgi sahibi iseniz, yani daha önceden bir teşhis konmuş ise ona göre hekim seçimi yapabilmektesiniz. Bununla birlikte hekimlerin adres ve bölge bilgileride bulunmatadır. Böylelikle size en yakın, en iyi hekimden randevu alabilmektesiniz. Fakat İstanbul çocuk üroloji listesi farklıdır. Çocuğunuz için randevu almak isterseniz çocuk üroloji alanı ile ilgilinen uzmanları o listeden kolaylıkla bulunabilmektesiniz.

İstanbul Üroloji Doktorları

İstanbul ürolog seçimi yaparken sağlık alanın tüm alanında olduğu gibi hekiminizin diploması çok önemlidir. Ekibimiz hekimlerin diplomasını kontrol edip , teyit ettikten sonra profil girişlerini gerçekleştirmektedir. Ancak sizinde hekiminizin diplomanısını teyit etmenizde fayda vardır. Diploma teyidi için E – Devlet platformunu kullanabilmektesiniz. Ayrıca hekimler birçok alanda daha hizmet verdikleri için uzman seçiminizi dikkatli yapmanız çok önemlidir. Hekimler belirli hastalıklarda uzmanlaşmayı severler. Bu yüzden sizin profillerde bulunan tedavi edilen hastalıklar bölümüne bakmanızı ve buna göre randevu almanızı öneririz. Ayrıca DoktorBilgini ile şehrinizde tüm sağlık alanlarında hekim ve uzman arayabilmektesiniz. Çin Tıbbına göre hastalıkların büyük kısmının nedeni, psikolojik rahatsızlıklardır. Bu sebeple öncelikli olarak İstanbul psikoloji sayfasını örnek vermek istedir. Sağlıklı beslenme için İstanbul diyetisyen listesini inceleyin. Bununla birlikte İstanbul kadın doğum doktorları listesinide inceleyin.
ap servers