facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. İstanbul Üroloji Doktorları

İstanbul Üroloji Doktorları

Uzm Dr Olcay Çiçekler Uzm Dr Olcay Çiçekler

Uzm Dr Olcay Çiçekler

 • (0 yorum)
 • Ürolog
Uzm Dr Mehmet Yılmaz Uzm Dr Mehmet Yılmaz

Uzm Dr Mehmet Yılmaz

 • (0 yorum)
Op Dr Miraç Turan Op Dr Miraç Turan

Op Dr Miraç Turan

 • (0 yorum)
Doç Dr Tümay İpekci Doç Dr Tümay İpekci

Doç Dr Tümay İpekci

 • (0 yorum)
Op Dr Osman Nuri Akbulut Op Dr Osman Nuri Akbulut

Op Dr Osman Nuri Akbulut

 • (0 yorum)
Prof Dr Kadir Vehbi Baykal Prof Dr Kadir Vehbi Baykal

Prof Dr Kadir Vehbi Baykal

 • (0 yorum)
Doç Dr Serkan Akan Doç Dr Serkan Akan

Doç Dr Serkan Akan

 • (0 yorum)
Uzm Dr Fatin Cezayirli Uzm Dr Fatin Cezayirli

Uzm Dr Fatin Cezayirli

 • (0 yorum)
Uzm Dr Ayhan Dalkılınç Uzm Dr Ayhan Dalkılınç

Uzm Dr Ayhan Dalkılınç

 • (0 yorum)
Uzm Dr Cengiz Çanakcı Uzm Dr Cengiz Çanakcı

Uzm Dr Cengiz Çanakcı

 • (0 yorum)

Yukarıdaki liste İstanbul üroloji doktorları listesidir. İstanbul en iyi üroloji doktorları profillerini incele, ürolog yorumlarını oku hemen kolay randevu al. Doktorunuz ile DoktorBilgini.com aracılığıyla ücretsiz ön görüşme yapabilir , kolay randevu alabilirsiniz. tek yapmanız profilde bulunan çağrı merkezi numarasını aramak. Ayrıca online randevu sistemimiz ile randevu alabilmektesiniz. Size ve hekiminize randevu bilgileri iletilecektir.

İstanbul En İyi Üroloji Doktorları

Konu sağlık olduğundan haklı olarak hepimiz en iyi doktora gitmek isteriz. DoktorBilgini ekibimizin tam olarak amacı sizlere İstanbul en iyi üroloji doktorları ve uzmanları listesini sunmaktır. Yukarıda bulunan profillerde hekimlerin biyografisi, eğitim bilgileri  ve daha önceki hastaları tarafından yorumları bulunmaktadır. Yorumlar, hastalar tarafından yapılan şeffaf yorumlardır.Platform herkesin kullanımına açık olduğu için yorumlar öncelikle ekimizin onayına sunulmaktadır. Şahsa ve mesleki hakaret içermediği sürece yorumlar tarafımızca onaylanmaktadır. Bu yorumlardan uzman hakkında kolaylıkla fikir edinebilmektesiniz ve sizde yorum yapabilmektesiniz. Ayrıca hekimin uzmanlık alanlarıda bulunmaktadır. Hastalığınız hakkında bilgi sahibi iseniz, yani daha önceden bir teşhis konmuş ise ona göre hekim seçimi yapabilmektesiniz. Bununla birlikte hekimlerin adres ve bölge bilgileride bulunmatadır. Böylelikle size en yakın, en iyi hekimden randevu alabilmektesiniz. Fakat İstanbul çocuk üroloji listesi farklıdır. Çocuğunuz için randevu almak isterseniz çocuk üroloji alanı ile ilgilinen uzmanları o listeden kolaylıkla bulunabilmektesiniz.

İstanbul Üroloji Doktorları

İstanbul ürolog seçimi yaparken sağlık alanın tüm alanında olduğu gibi hekiminizin diploması çok önemlidir. Ekibimiz hekimlerin diplomasını kontrol edip , teyit ettikten sonra profil girişlerini gerçekleştirmektedir. Ancak sizinde hekiminizin diplomanısını teyit etmenizde fayda vardır. Diploma teyidi için E – Devlet platformunu kullanabilmektesiniz. Ayrıca hekimler birçok alanda daha hizmet verdikleri için uzman seçiminizi dikkatli yapmanız çok önemlidir. Hekimler belirli hastalıklarda uzmanlaşmayı severler. Bu yüzden sizin profillerde bulunan tedavi edilen hastalıklar bölümüne bakmanızı ve buna göre randevu almanızı öneririz. Ayrıca DoktorBilgini ile şehrinizde tüm sağlık alanlarında hekim ve uzman arayabilmektesiniz. Çin Tıbbına göre hastalıkların büyük kısmının nedeni, psikolojik rahatsızlıklardır. Bu sebeple öncelikli olarak İstanbul psikoloji sayfasını örnek vermek istedir. Sağlıklı beslenme için İstanbul diyetisyen listesini inceleyin. Bununla birlikte İstanbul kadın doğum doktorları listesinide inceleyin.
ap servers