facebook piksel
  1. Ana Sayfa
  2. Genital Estetik ( Vajina Estetiği ) Ameliyatı Nasıl Yapılır ?
Genital Estetik ( Vajina Estetiği ) Ameliyatı Nasıl Yapılır ?

Genital Estetik ( Vajina Estetiği ) Ameliyatı Nasıl Yapılır ?

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de genital estetik ( vajina estetiği ) ameliyatına ilgi artmıştır. Kadınlar arasında oldukça fazla konuşulmaya başlayan vajina estetik ameliyatı , hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini çekmektedir.  Kadınlar karşı cinse karşı kendisini daha güvende hissetmek için genital bölge estetiği yaptıran kadınlar, psikolojik olarak kendilerini daha iyi hissediyor. Genital Bölge Estetiği ameliyatı ile cinsel ilişkiden zevk alamama sorunlarının da önüne geçebilmektedir. Son yıllarda yurt dışından ülkemizi Genital Bölge Ameliyatı için çok sayıda kadın ziyaret etmektedir.

Genital Estetik (Vajina Estetiği) Nedir?

Vajina estetik ameliyatı her ne kadar toplum tarafından tam olarak kabul görmese kadın tarafından sıkça tercih edilen bir estetik ameliyatıdır. Kadın vücudu tüm sanat alanlarına konu olmuşken kadınların bu konuda ne kadar hassas olduğunu tahmin edebilirsiniz. Burun ameliyatı olan birey nasıl özgüvenini yükseltiyorsa genital bölge estetiği ameliyatı da kadınları karşı cinse karşı kendisini iyi hissetmesini sağlar.

Genital Estetik Ameliyatları Nelerdir?

Vajina estetik ameliyatı ; iç dudak , dış dudak , klitoris estetiği ,  daraltma , perine düzeltilmesi , kızlık zarı gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Genital Bölge Estetiği Neden Yapılır ?

Vajina estetiği neden yapılır sorusunun cevabı kişinin kendisini iyi hissetmesi için yapılmaktadır. Genital bölge şikayeti olan kadınlar kendisine ve karşı cinse karşı kendilerini daha iyi hissetmek için , daha özgüvenli olmak için yaptırır. Genital bölgesini beğenmeyen kadınlar, çekingenlik ve utangaçlık gibi nedenlerden dolayı özgüvenini kaybeder ve cinsel hayattan uzaklaşmaktadır. Bu durum da karşı cins ile ilişkisini etkileyebilir. Doğuştan olan genital bölge yapısı anormallikler olabilir. Zorlu doğumlar sonrasında deformasyonlar yaşanabilir

Genital Estetik Sonrası Görülen Sorunlar Nelerdir ?

Genital Bölge Estetiği kesinlikle bu işte uzman hekim tarafından yapılmalıdır. Vajina Estetiği İçin Hekiminizi iyi araştırmalısınız.
  • İki dudağın farklı olması
  • Vajinanın fazla daraltılması
  • Belirgin dikiş izleri kalması
  • İdrarın yön değiştirmesi
  • Doku üzerinde çıkıntı kalması
Vajina estetik ameliyatı sonrası ilk 3 gün evde geçirilmeli. Hasta 3 gün sonra normal hayata dönebilir. Vajina Estetiği sonrası Cinsel hayat için 3-4 hafta beklemek gerekmektedir.   Bu içerik bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve Tedavi İçin Doktorunuza Başvurun İstanbul Kadın Hastalıkları ve Doğum Ankara Kadın Hastalıkları ve Doğum İzmir Kadın Hastalıkları ve Doğum Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Antalya Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Paylaş:

Yorum Yapın

ap servers