facebook piksel
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Psikolog Nerih Paşa Altuntaş
Psikolog Nerih Paşa Altuntaş

Psikolog Nerih Paşa Altuntaş

  • (5 yorum)

Adres: Kızılırmak, Farilya İş Merkezi, Ufuk Ünv. Cd No:8, 06510 Çankaya/Ankara

Hakkında “Psikolog Nerih Paşa Altuntaş”

Psk.Nerih Paşa Altuntaş lisans öncesi, öğrenimlerini tamamladıktan sonra Ufuk Üniversitesi Psikoloji  bölümünde lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra psikolog ünvanını almıştır. Lisans eğitimi boyunca Üniversite faliyetlerinde aktif bir şekilde görev almış, psikoloji  alanında çeşitli seminerlere katılmış ve atölye gruplarında bulunmuştur.Üniversite tiyatro topluluğuna üç sene boyunca başkanlık eden Nerih Paşa Altuntaş, üniversite hayatı boyunca hem mesleki anlamda hem de sosyo kültürel anlamda kendini geliştirmeye odaklanmıştır.

Lisans eğitiminin ardından bir süre, özel gereksinimli çocuklarla dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ,özel öğrenme güçlüğü alanlarında çalışmalar yapmış, çeşitli kurs programlarında psikoloji dersleri  vermiştir. Ardından Can Psikoloji Danışmanlık Merkezinde ergen, yetişkin ve çiftlerle terapi süreçlerine başlamıştır. Psikoloğumuz, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Şema Terapi, Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi, Oyun Terapisi tekniklerinde gerekli eğitimleri almış ve yetkinlik kazanmıştır. Bunların yanı sıra, MOXO Dikkat Testi , Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) ve ERAL-NIT Zeka Testi uygulayabilmektedir. Psikoloğumuz kendini geliştirmek ve alanda daha da yetkin olabilmek için eğitimlerine her geçen gün devam etmektedir.

Psikolog Nerih Altuntaş Randevu Bilgileri

Not: ”Doktorbilgini.com aracılığı ile randevu oluşturmak ücretsizdir. Doktor Bilgini aracılığı ile randevu oluşturduğunuzda bu uzman için ilk seansa özel %10 indiriminiz bulunmaktadır.

Ücret bilgisi ve ücretsiz ön görüşme için profilde bulunan numaradan 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İletişim: +90 850 495 00 66

Tedavi Edilen Hastalıklar

Psikoloji

Uzmanlık Alanları

“Psikolog Nerih Paşa Altuntaş” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Bir Makale Paylaşılmamış.
  • Profili Paylaş:
Bu profil 519 kere görüntülendi!
ap servers