fbpx
  1. Ana Sayfa
  2. Doktorlar
  3. Uzm. Psk. Gülay Ertürk
Uzm. Psk. Gülay Ertürk
Randevu Al 0850 495 00 66 Yorum Ekle Mustafa Kemal Mh. Dumlupınar Bulvarı 274/9 D2 Blok K:4 No:37 Mahall-Ankara

Hakkında “Uzm. Psk. Gülay Ertürk”

Uzm Psikolog Gülay Ertürk 30 Mart 1971 yılında Ankara’da doğmuştur . Psikolog Gülay Ertürk İlk-orta-lise eğitimlerini bitirdikten sonra, 1994 yılında O.D.T.Ü ve A.Ü üniversitelerinde lisans eğitimlerini tamamlamıştır. 1998 ve 2003 yıllarında iki kız çocuğu dünyaya getirerek, bir anne olarak hem çocuklarına hem de aile, ergen ve çocuklara eğitim ve tecrübelerini aktarmıştır. Alman yazar Bert Hellinger Yaşam Akademisinde psikoterapi, hipnoterapi, gestalt terapi, kuantum empati, aile dizimi ve atalar( kökler) eğitimlerini 2000 yılında tamamlamıştır. 2010 yılında, Kuantum terapi (Kuantum Çekim yasası) teknikleri, Spiritüel(ruhsal), İlişki Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu ve Aile Danışmanlığı ile Psikolojik Danışmanlık mesleğini daha da güçlendirmiştir.

Gülay Ertürk , University of Northwest’de Yüksek Lisans eğitimini tamalamıştır. Doktora eğitim ve çalışmalarına halen devam ettirmektedir. 2010 yılına kadar çeşitli kurumlarda çalışmaya devam eden Gülay Ertürk , 2010 yılı sonunda Ankara’da Stilla Psikolojik Danışmanlık Merkezinin kurucusu olarak etkili kadro ve ekibi ile çalışmalarını devam ettirmiştir. Ayrıca Gülay Ertürk , kurucusu olduğu merkezinde Psikolojik Danışmanlık haricinde, kurum sertifikalı Yaşam, Kuantum ve Öğrenci Koçluk Eğitimleri, psikoterapi eğitimleri, Spiritüel(Ruhsal), hipnoterapi, eft, nlp, hafıza teknikleri, hızlı okuma ve beden dili eğitimleri ile terapi ve danışmanlık alan danışanlarının farkındalığını ve yolunu açmakta fayda olmaya devam etmektedir.

İş ve özel yaşamda stresle başa çıkma; kişilerarası ilişkileri geliştirme; ilişki problemleri ve ayrılıklar; boşanma süreci; kayıp, yas ve travma süreçleri; uyum problemleri; sosyal kaygılar, çekingenlik ve özgüven eksikliği; yetersizlik hissi ve utanç duyguları; depresyon; kaygı bozuklukları; takıntılı düşünceler; öfke kontrolü; uyku problemleri; dikkat, konsantrasyon ve motivasyon problemleri; sınav, sunum ve performans kaygısı; psikolojik sıkıntılara bağlı bedensel rahatsızlıklar; yaşam değişikliklerine uyum; gelecek planlarında kararsızlık ve yaşam amaçlarını belirleyememe; çocuk ve ergenlerle iletişim problemleri; çocuk yetiştirmede disiplin ve sınır problemleri; kişisel gelişim ve kendilik farkındalığı gibi alanlarda desteğe ihtiyaç duyanlar Psk. Gülay ERTÜRK ’ten yardım alabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tedavi Edilen Hastalıklar

Psikoloji 47 Tedavi Edilen Hastalıklar
Psikoloji
Genel Psikoloji.
Yetişkin Terapi
Şema Terapi
Normal Randevu
Baş Dönmeleri
Aile İçi İletişim Sorunları
Sosyal Fobi
Özgüven Sorunu
Ölüm Ve Yas
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Manik Depresif Bozukluk
Majör Depresif Bozukluk
Kişilik Bozuklukları
Kaygı
İnternet Bağımlılığı
İlişki Problemleri
Hastalık Kaygısı
Hamilelik Psikolojisi
Gelişimsel Bozukluklar
Gebelik ve Lohusalıkta Ruhsal Sıkıntılar
Kabus Bozukluğu
Ergen Gelişim Sorunları
Dürtü Kontrol Bozukluğu
Duygu Durum Bozuklukları
Depresyon
Davranış Bozuklukları
Çocuklarda Tuvalet Eğitimi
Çocuklarda Gelişme Bozuklukları
Çocuk NLP
Bulimia Nervoza
Bipolar Bozukluk
Bağlanma Sorunları
Antisosyal Kişilik Bozukluğu
İletişim Sorunları
Aile Terapisi
Alkol Bağımlılığı
Ebeveyn Danışmanlığı
Konuşma Bozukluğu
Cinsel Terapi
Narsistik Kişilik Bozukluğu
Anksiyete Bozukluğu
Hiperaktivite Bozukluğu
Dikkat Eksikliği
Cift Terapisi
Hipno Terapi
Öfke Kontrolü

Eğitim

  • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ .

Uzmanlık Alanları

“Uzm. Psk. Gülay Ertürk” Cevaplar

Çevrimiçi danışma yok.

Makaleler

Henüz Bir Makale Paylaşılmamış.
  • Profili Paylaş:
Bu profil 87 kere görüntülendi!
ap servers