facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. Bursa İmplant Tedavisi
Uzm Dt Beste Işıl Gürsel Uzm Dt Beste Işıl Gürsel

Uzm Dt Beste Işıl Gürsel

 • (0 yorum)
 • Barış Mah. İkbal Sok. No:4/A (Acıbadem Acil Girişi karşısı), Nilüfer / Bursa
Dr Dt Aytaç Gürsel Dr Dt Aytaç Gürsel

Dr Dt Aytaç Gürsel

 • (3 yorum)
 • Barış Mah. İkbal Sok. No:4/A (Acıbadem Acil Girişi karşısı), Nilüfer / Bursa
Dt. Sinan Ülkü Dt. Sinan Ülkü

Dt. Sinan Ülkü

 • (0 yorum)
 • Bağlarbaşı, Evke Mediloft 1 No:15/6, 1. Sedir Sokak, Osmangazi
Uzm. Dr. Hasan Çavuş Uzm. Dr. Hasan Çavuş

Uzm. Dr. Hasan Çavuş

 • (0 yorum)
 • Muradiye, Yalova Caddesi. No:38/2, Orhangazi/Bursa
Dt Şeref Erkuş Dt Şeref Erkuş

Dt Şeref Erkuş

 • (0 yorum)
Dt Koray Dönmez Dt Koray Dönmez

Dt Koray Dönmez

 • (0 yorum)
Dr Dt Onur Öznalçın Dr Dt Onur Öznalçın

Dr Dt Onur Öznalçın

 • (0 yorum)
Dt İlhan Ulusoy Dt İlhan Ulusoy

Dt İlhan Ulusoy

 • (0 yorum)
Dt Halit Hasan Dt Halit Hasan

Dt Halit Hasan

 • (0 yorum)
Dt Tolga Ağca Dt Tolga Ağca

Dt Tolga Ağca

 • (0 yorum)

İmplant, uzun yıllardır yapılmakta olan bir diş tedavisidir. Eksik dişlerin yerine konması için gerçekleştirilen bir diş tedavisidir. Çene içerisine yerleştirilen ve çoğunlukla vida şeklindeki yapay bir diş kökü görevi görmektedir. Çene kemiği titanyumu vücudun bir parçası olarak algılanmaktadır. Bu nedenle, implantlar genellikle titanyumdan yapılarak hastaya uygulanmaktadır. Bunun yanında implantların yüksek doku uyumu nedeni ile başarılı diş tedavisinin gerçekleşme oranı oldukça yüksektir. Bursa implant tedavisi günümüzde gözle görülür bir şekilde gelişmiştir. İmplant ve diş beyazlatma tedavisinde yüksek kalitede tedavi imkanı sunmaktadır. Ayrıca Bursa implant diş fiyatları çok uygun ve Bursa implant tavsiye yorumları oldukça olumludur. Bursa implant fazlası ile tercih edilen bir tedavidir.

Bursa İmplant

Diş hekimliğinde oldukça yaygın olarak kullanılan implant, Bursa implant doktorları ile tek diş eksikliğinde uygulanmaktadır. Ve hiç dişi olamayan hastalara kadar oldukça geniş bir yelpazede uygulanan bir tedavidir.  Bu uygulama sayesinde, komşu dişlerde korunmaktadır. Tedavinin yapılması esnasında Bursa implant olarak diğer komşu dişlere hiçbir müdahale olmadan tedavi imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca içerisinde bulunduğumuz gelişen teknolojik hayat sayesinde implant içeren yöntemler oldukça geliştirilmiştir. Ve bu gelişim sayesinde en çok uygulanan diş tedavisi olma özelliğindedir. Gelişen tüm teknolojik yapıya göre Bursa impant tedavisi uygulanmaktadır. Bunun yanında birde Bursa diş beyazlatma işlemi de oldukça geliştirilmiştir. Ayrıca diş beyazlatma Bursa fiyatları bakımından oldukça uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Bursa implant, imkanları sayesinde diş eksikliği yaşayan tüm yaş grubundaki insanlara yapay olarak hazırlanmaktadır. Ve bu diş imkanı ile eksik dişlerin yeri doldurulmaktadır. Diş eksikliği nedeni ile oluşan çene kemiğindeki erime sorunu ancak ve ancak implant ile çözülmektedir. Ayrıca Bursa implant tedavisi uygulanan implantlar, geleneksel kaplama yöntemi ve protezlere göre daha kalitelidir. Ve bunun yanında daha iyi konuşma, aynı zamanda daha iyi çiğneme fonksiyonu sağlamaktadır. Uygulanan kişinin yüzünde daha doğal bir görünüm kazandırır. Bu nedenlerden dolayı bugün implant tedavisi, 21. Yüzyılın en önemli gelişimi olma özelliğini taşımaktadır. Doğru teşhis ve yeterli bilgi aynı zamanda tecrübe sayesinde uygulanan implant tedavisi oldukça profesyonel bir iştir. Bursa şehri bu konuda yaygın ve kalabalık bir şehir olması ile bu tedavi yönteminde ülkemizde öncüdür. Bursa implant doktorları, implant tedavisi sayesinde, hastaların hayat kalitesini artırmaktadır. Hastaların çiğnemesini iyileştiren bu tedavi, insanların sağlıklı ve düzenli beslenmesine de olanak sağlar.  İmplant tedavisi sayesinde hastaların,
 • Kemik yapısı korunur ve kemik erimesi durdurulur.
 • Hastaların konuşmasını düzeltir ve ağız kokusunu azaltır.
 • Hastaların daha genç hissetmesine olanak sağlamaktadır.
 • Hastanın kendine karşı olan güveninin artması ve mutlu bir sosyal hayat yaşamasını da sağlar.

Bursa İmplant Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Bursa implant tedavisi nasıl yapıldığı sorusu oldukça yaygın ve merak edilen sorulardan birisidir. Ayrıca implant tedavisi gibi diş beyazlatma tedavisinde de oldukça önemli başarılar elde edilmektedir. Günümüzde diş tedavisi yönünden oldukça geniş teknolojiler ile hizmet sağlamaktadır. Bu kapsamda en çok merak edilen implant tedavisinin nasıl yapıldığı önemli konudur. Ve ne kadar süre içerisinde olduğu ve iyileştiği, yaptırmak isteyen tüm hastaların merak ettiği konulardır. İmplant, cerrahi bir prosedür kapsamında çene kemiğinde yapılması planlanan bir tedavi yöntemidir.  İmplant, belirlenen bölgeye yerleştirilerek cerrahi bir işlem olduğu için kullanılan malzemelerin kalitesinin önemi de oldukça büyüktür. Ve ortamın temizliği konusunda tüm hijyen şartlarının sağlanması en önemli unsurlar arasındadır. İmplant için uygun olan pozisyonda, çapta ve uzunlukta yuvaların açılması ile yapılan bir tedavidir.Bu tedavinin gerçekleşmesi için hastaya lokal anestezi uygulanır. Bu işlem ile sadece o bölgenin uyuşturulması sağlanır. Bursa implant tedavisi için bir hafta yeterli süredir. Ayrıca Bursa implant doktorları uyguladığı tedavide kendinden eriyebilen dikişin gerçekleştirilmesi dahilinde bir günde de tedavi yapılabilir. Fakat bu süreçte geçici protez yapılamayacaktır. Tedavinin ilk aşamasında implant tedavisi olurken, ikinci aşamasında ise 3-6 ay arasında implatın kemiğe kaynaması beklenmektedir. Akabinde bir hafta süre sonrasında implatın üstüne gelebilecek porselenler yapılarak tedavi sonlandırılır. Yapılan bu tedavi cerrahi bir işlem olduğu için lokal anestezi ile yapılmaktadır. 10-15 dakika süresinde bu işlem gerçekleşmektedir. Hasta bu süre içerisinde herhangi bir ağrı, sızı hissetmemektedir. Fakat uyuşukluğun geçmesinin ardından hasta 1 veya 2 gün ağrı hissedeceği için ağrı kesici kullanmaktadır.

Bursa İmplant Diş Fiyatları Nelerdir?

Bursa diş tedavisi, diğer sağlık tedavilerine nazaran oldukça geliştirilmiştir. Yeni çıkan teknolojik aletler ile en kaliteli ve konforlu hizmetler sunulmaktadır. Bursa diş tedavisi konusunda faydalı olmasından dolayı şehir içi, şehir dışından birçok müşteriye sahip olmaktadır. Ayrıca oldukça uygun fiyatlı olmasından dolayı da müşteriler tarafından büyük beğeniyle karşılanmakta ve tercih edilmektedir. Bursa implant tedavisi diş fiyatları ne durumda olduğu da oldukça araştırılan ve incelenen konulardan birisidir. Sektöre göre oldukça kaliteli ve konforlu bir tedavi sunmaktadır.  Bunun yanında sektöre göre fiyatta da uygun avantajlar sağlamaktadır. Tüm hastalarına bu tedaviyi yaptırma imkanı verilmektedir. Ayrıca implant yaptıran tüm hastalar Bursa implant doktorlar, tedavilerde oldukça olumlu sonuçlar sunmaktadır. Ve hatta bunun için hastalar, Bursa implant tavsiye yorumları yapmaktadır. Ayrıca diş beyazlatma fiyatları Bursa’da oldukça uygun ve avantajlı imkanlar sunmakta ve hastaların memnuniyetini kazanmaktadır. Diş beyazlatma bakımından sektöre göre yine implant gibi daha kaliteli, daha uygun imkanlar sağlamaktadır. Bu sebeple hastalar diş beyazlatma yorumları yaparak olumlu olarak geri dönüş  yapmaktadır. Daha kaliteli, daha konforlu diş tedavisi yöntemleri için Bursa sektörde oldukça öncü bir şehirdir. Ayrıca; Bursa diş hekimi arayışlarınız için de Bursa en iyi diş hekimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
ap servers