facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. Antalya Aile Terapisi
Uzm Psikolog Cemal Can Uzm Psikolog Cemal Can

Uzm Psikolog Cemal Can

 • (3 yorum)
 • Yeşilbahçe Mahallesi Metin Kasapoğlu Caddesi No:33/7 Saadet Apartmanı, Muratpaşa, Antalya
Psikolog İrem Kızılkaplan Psikolog İrem Kızılkaplan

Psikolog İrem Kızılkaplan

 • (0 yorum)
 • Altınkum Mah. , Atatürk Bulvarı, No: 253 Naci Baydur Demiral Apt Kat: 1 Daire: 3 (Kral Künefe'nin üst katı) Antalya, Turkey
Psikolog Elifnur Boz Psikolog Elifnur Boz

Psikolog Elifnur Boz

 • (0 yorum)
Uzm Kl Psikolog Sibel Dinç Çalışkan Uzm Kl Psikolog Sibel Dinç Çalışkan

Uzm Kl Psikolog Sibel Dinç Çalışkan

 • (4 yorum)
 • Bahçelievler Mahallesi Konyaaltı Caddesi No:44/2 Murat Apartmanı, Muratpaşa / Antalya
Dr Kl Psikolog Cumhur Avcil Dr Kl Psikolog Cumhur Avcil

Dr Kl Psikolog Cumhur Avcil

 • (2 yorum)
 • Fabrikalar, 3024. Sokak. No:13, Kepez/ANTALYA
Uzm Kl Psikolog Damla Kankaya Uzm Kl Psikolog Damla Kankaya

Uzm Kl Psikolog Damla Kankaya

 • (2 yorum)
 • Aile Terapisi , Cinsel Terapi , Çocuk ve Ergen Psikolojisi
Uzm Psk Şirin Atçeken Uzm Psk Şirin Atçeken

Uzm Psk Şirin Atçeken

 • (0 yorum)
 • Fener Mahallesi 1907/1 Sokak Rüyamkent 1 Sitesi A Blok Daire:2, Muratpaşa/ANTALYA
Psikolog Beyza Sena Sarı Psikolog Beyza Sena Sarı

Psikolog Beyza Sena Sarı

 • (1 yorum)
 • Zerdalilik Mah. Burhanettin Onat Cad. Seyitoğlu Vakfı Apt. 86/2 Muratpaşa
Uzm Psk Dan Havva Burcu Aydın Uzm Psk Dan Havva Burcu Aydın

Uzm Psk Dan Havva Burcu Aydın

 • (3 yorum)
 • Özgürlük Bulvarı, 1971. Sokak Fener Mahallesi, Bulvar Lara Ofisleri D Blok Kat:7 Daire:20 Muratpaşa - Antalya
Uzm Psikolog Şebnem Akı Uzm Psikolog Şebnem Akı

Uzm Psikolog Şebnem Akı

 • (2 yorum)
 • Elmalı Mahallesi 21. Sokak No:1 Muratpaşa / Antalya

Yukarıdaki listeden Antalya aile terapisi tavsiye uzmanlarını incele, fiyatları öğren. Antalya en iyi aile terapisti yorumlarını oku, hemen randevu al. Ayrıca seçtiğiniz uzman ile ücretsiz ön görüşme sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken profillerde bulunan numarayı aramak.

Psikologlar, 4 yıllık psikoloji bölümünü tamamladıktan sonra mesleklerini icra etme hakkı kazanmaktadır. Sonrasında farklı unvanlara sahip olmak için eğitimlerini tamamlarlar. Bu aldıkları unvanlardan birisi de aile terapistliğidir. Aile terapistleri diğer psikologlar gibi insanların sorunlarını çözmektedir. Çözülen bu sorunda daha çok aile probleridir. Antalya aile terapisi hizmeti verende terapistler bulunmaktadır.

İnsanlar sorunlarını bazı zamanlar kendileri çözebilmektedir. Yalnız birçok zamanda bu sorunlar profesyonel destek alarak ortadan kalkar. Antalya aile terapisti hizmeti alan Antalyalılar da bu yola başvurarak evliliklerini kurtarmak istemektedir. Evlilikler sonuna kadar birlikte geçirilmek için gerçekleştirilmektedir. Ne yazık ki çiftler, sonrasında anlaşmazlıklara düşerek karşılıklı psikolojik şiddete başvurabilirler. Bu anlaşmazlıklar tek taraflı da olabilmektedir.

Antalya En İyi Aile Terapisti Seçimi Nasıl Yapılır?

DoktorBilgini.com ile Antalya en iyi aile terapisti seçimi yapabilmektesiniz. Bunun için listeleme sayfalarımızı incelemeniz yeterli olacaktır. Bu sayfalarda uzmanların danışan yorumlarına ulaşabilmektesiniz. Ayrıca bu yorumlar ekibimiz tarafından özenle değerlendirilmektedir. Çünkü bazı yorumlar şahsa hakaret içerebilmektedir. Ekibimiz bu yorumları değerlendirir ve olumlu olumsuz ayırt etmeksizin yayına almaktadır. Bununla birlikte ekibimiz tarafındaın uzmanların diplomaları ve sertifikalarının teyidi yapılmıştır. Ayrıca sizde E devlet ile diploma kontrolü yapabilmektesiniz. Bununla birlikte diğer psikolojik rahatsızlıklar için Antalya psikolog ya da Antalya psikiyatri doktorları listesini inceleyebilmektesiniz. Ayrıca il genelinde bulunan tüm doktorları ve uzmanları branşları ayrılmış şekilde inceleyebilmektesiniz. Örneğin , Antalya diyetisyen, Antalya diş hekimi , Antalya üroloji doktorları gibi listeleme sayfalarına ulaşın. Profilleri inceleyin ve hemen randevu alın.

Evliliklerini sonlandırmak isteyen insan sayısı oldukça fazladır. Yalnız evliliklerini kurtarmak isteyen insanlarda bir o kadar fazladır. Evliliklerinin sonlanmasını istemeyen ve aralarındaki problemleri çözmek isteyenler Antalya aile terapisi tavsiye almak isterler. Nitekim aile problemlerini çözme de gerçek bir profesyonel ararlar. Bunun içinde çevrelerinde daha önce duydukları psikologları tercih ederler.

Tavsiye almak için en çok kullanılan yol ise internette hizmet veren tavsiye siteleridir. Bu siteler her ildeki doktorları listelerler. Bu listeleme üzerinden de insanlar girip, yorumlarını belirtirler. Daha öncesinde o psikoloğa gitmiş ve tedavi görmüş insanların görüşleri oldukça önemlidir. Böylece insanlar bu şehirdeki en iyi doktorlara ulaşabilirler. Bu platformlardan en iyisi ve en güveniliri ise DoktorBilgini.com sitesidir. Bu listeden bu ilin aile terapistlerini ve bu psikologlar ile ilgili yorumları tarafsız bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Antalya Aile Terapisi Tavsiye Fiyatları

Antalya aile terapisi tavsiye fiyatları bu hizmetten faydalanmak isteyenlerin en fazla araştırdıkları konudur. Şu rakamdır dememiz sizleri yanlış yönlendirmemiz anlamına gelmektedir. Nitekim aile terapistleri fiyatları düz bir grafikte ilerlemez. Kimisi seans başı 150 TL gibi bir rakam alabilirken, kimisi ise 1000 TL’ye kadar bir rakam talebinde bulunabilmektedir. Fiyatlar hakkında gerçek bilgiye ulaşmak için yukarıda verdiğimiz linkteki aile terapistlerinin profillerine girmeniz gerekmektedir. Bu profillerde iletişim numaraları bulunmaktadır ve bu şekilde de fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ap servers