facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. Ankara Diş Beyazlatma
Dt Furkan Orhan Dt Furkan Orhan

Dt Furkan Orhan

 • (9 yorum)
 • Öveçler Mahallesi Kabil Caddesi No:3/A 06460 :Çankaya / Ankara
Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

Prof. Dr. Ahmet Ersan Ersoy

 • (5 yorum)
 • Çankaya Cad. No: 16 Çankaya, Ankara
Dt Sude Betül Özek Dt Sude Betül Özek

Dt Sude Betül Özek

 • (12 yorum)
 • Öveçler Mahallesi Kabil Caddesi No:3/A 06460 :Çankaya / Ankara
Dt Esra Gülboy Genç Dt Esra Gülboy Genç

Dt Esra Gülboy Genç

 • (0 yorum)
Dt Özgür Aslan Dt Özgür Aslan

Dt Özgür Aslan

 • (0 yorum)
Dr Dt Alp Kaan Öztoprak Dr Dt Alp Kaan Öztoprak

Dr Dt Alp Kaan Öztoprak

 • (0 yorum)
Dr Dt Gökhan Torun Dr Dt Gökhan Torun

Dr Dt Gökhan Torun

 • (0 yorum)
Dr Dt Handan Tuğçe Oğuz Dr Dt Handan Tuğçe Oğuz

Dr Dt Handan Tuğçe Oğuz

 • (0 yorum)
 • Diş Hekimi
Dr Dt Esra Karaalioğlu Kumaş Dr Dt Esra Karaalioğlu Kumaş

Dr Dt Esra Karaalioğlu Kumaş

 • (0 yorum)
Dt Uygar Ürer Dt Uygar Ürer

Dt Uygar Ürer

 • (0 yorum)

Doktor Bilgini ailesi olarak sizlere Ankara diş beyazlatma fiyatları arayışınız için yukarıda diş hekimleri listesini sunmaktayız. Hekimlerin profillerini inceleyin. Hasta yorumlarını inceleyip, kolay randevu alın. Fiyatlar ve datylı bilgi için hekim profilinde bulunan numarayı arayın ve hekiminiz ile ön görüşme sağlayın.

Diş Beyazlatma İşlemi

Diş beyazlatma işlemi, düzenli diş bakımının ve fırçalamasına rağmen, dişlerde istenilen beyazlığa ulaşılaması durumunda yapılan işlemdir. Aynı zamanda dişlerde oluşan renklenmeleri ve diş lekelerinin ortadan kaldırılması işlemidir. Bu işlemde diş macunları ve lazer teknolojiside olmak üzere bir çok işlem uygulanabilmektedir. Uygulanacak yöntemler tamemen diş yapısına ve hekim kararına bağlıdır.

Diş beyazlatma Ankara arayışında olan sizler için yukarıdaki hekimlerin diploma kontrolleri ekibimiz tarafından yapılmış ve onaylanmıştır. Bununla birlikte yorumlar tamamen şeffaftır.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Diş beyazlatma işlemi için öncelikli olarak kendi dişinizin ana renginin tam olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu sayede dişlerinizin işlem sonrasında ne kadar beyazladığı ölçülebilir. Hekiminiz tarafından öncesi ve sonrasını sizlere göstermek için fotoğraf çekimi yapılacaktır.

Diş beyazlatma Ankara hekimi tarafından dişlerinize, dişlerinize tüm işlemler sırasında kullanılan özel macun sürülecektir. Daha sonra 10-15 dakika süre ile ışın uygulanarak bu maddenin yeteri kuruluğa ulaşması sağlanacaktır. Bununla birlikte yeterli beyazlık için bu işlem kişiden kişiye göre değişmekle beraber 3 tekrar gerektirebilir.

Diş Beyazlatma Kimlere Yapılabilir?

Diş beyazlatma tedavisi 18 yaş üstü kişilere ve sağlıklı tüm dişlere yapılabilir. Eğer dişlerde başka bir problem veya rahatsızlık varsa önce bu sorunun ortadan kaldırılması, uygun tedavi yönteminin uygulanması gerekmektedir.

Diş Beyazlatma Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Renklendirici içeren, yani dişlerinin renklemesini sağlayan tüm yiyecek ve içecekler tüketilmemelidir.
 • İşlem sonrası diş hassasiyetinin önüne geçmek için yiyecek ve içecekler oda ısısında tüketilmelidir. Soğuk ya da sıcak yiyecek ve içecekler hassasiyete neden olabilir.

Diş Beyazlatma Zararlı mı?

Diş beyaztlama kesinlikle zararlı bir tedavi değildir. Ancak uygulama sonrasında 1-2 gün boyunca hassasiyet oluşabilmektedir ve en geç 3 gün içinde kendiliğinden hassasiyet iyileşmektedir.

Ankara Diş Beyazlatma İşlemi

Ankara diş beyazlatma işlemi için bir çok hekim seçeneğiniz bulunmaktadır. Konu sağlık olduğu için sizlerinde seçim yapması ve ya kime gideceğini bilememesi normal bir durumdur. Bu belirsizliği ortan kaldırmak için sayfanın en üst kısmında Ankara diş hekimleri listesini sizlere sunmaktayız. Profilleri inceleyip , kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

Ankara Diş Beyazlatma Fiyatları

Ankara diş beyazlatma fiyatları 400 Türk Lirası ile 2000 Türk Lirası arasında dişlerin durumuna göre ve hekimden hekime göre değişiklik göstermektedir. Diş beyazlatma fiyatları Ankara bilgisi için hekim profilinde bulunan numarayı arayın ve hekiminiz ile ön görüşme sağlayın.

Diş Beyazlatma Ankara Tavsiye

Diş beyazlatma Ankara tavsiye listesini yukarıda sizlere sunmaktayız. Hekim kontrolleri ekibimiz tarafından yapılmış olup, listede diploması olmayan hekim bulunmamaktadır. Sizde profilleri incelen, yorumları okuyun ve kolay randevu alın.

ap servers