fbpx
 1. Ana Sayfa
 2. Ankara Psikolog

Ankara Psikolog

341 adet

Ankara Psikolog

bulundu.
Uzm. Kl. Psikolog Yasin İlker Uzm. Kl. Psikolog Yasin İlker

Uzm. Kl. Psikolog Yasin İlker

 • (13 yorum)
 • Mustafa Kemal Mahallesi, Deniz Life Plaza, 2139. Sk. No:15 D:9, Çankaya, Ankara Papilllon Psikolojik Danışmanlık Merkezi - Yasin İlker Kliniği
Ankara Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 15 Yorum
Uzm. Kl. Psikolog Mehmet Emin Kızgın Uzm. Kl. Psikolog Mehmet Emin Kızgın

Uzm. Kl. Psikolog Mehmet Emin Kızgın

 • (23 yorum)
 • Çetin Emeç Bulvarı, Kabil Cd No:3 D:2, Öveçler / Ankara
Ankara Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 22 Yorum
Psikolog Yadigar Yıldırım Psikolog Yadigar Yıldırım

Psikolog Yadigar Yıldırım

 • (5 yorum)
 • Çukurambar Mahallesi 1480. Sokak No:2/A blok Kat:10 Daire:37 Çankaya / Ankara
Ankara Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 5 Yorum
Uzm. Psikolog Betül Tamöz Uzm. Psikolog Betül Tamöz

Uzm. Psikolog Betül Tamöz

 • (13 yorum)
 • Çukurambar Mahallesi 1424. Cadde 2/3 Erdil Apartmanı, Çankaya/Ankara
Ankara Pzts, Salı, Çarş, Prş, Cuma 13 Yorum
Psikolog Serpil Hamurkar Psikolog Serpil Hamurkar

Psikolog Serpil Hamurkar

 • (18 yorum)
 • Öveçler Mahallesi, Çetin Emeç Bulvarı. Kabil Caddesi. No:3 D:2 Çankaya/ANKARA
Ankara 0 Yorum
Psikolog Zülal Benli Psikolog Zülal Benli

Psikolog Zülal Benli

 • (0 yorum)
 • Mutlukent, 2056. Sk. No:42, 06800 Çankaya/Ankara
Ankara 0 Yorum
Psikolog Ecem Canbilek Psikolog Ecem Canbilek

Psikolog Ecem Canbilek

 • (0 yorum)
 • 1071 PLAZA A BLOK Kızılırmak Mahallesi 1443.Cadde No:25 Kat:7 Daire:50 Çukurambar Çankaya, Ankara
Ankara 0 Yorum
Psikolog Buse Sena Çelik Psikolog Buse Sena Çelik

Psikolog Buse Sena Çelik

 • (0 yorum)
 • Mustafa Kemal Mah. 2139. Sokak, Deniz Life Plaza 15/6 Çankaya, Ankara
Ankara 0 Yorum

Psikoloji TDK’nin tanımına göre bir grubu, bir bireyi belirleyen hareket etme, düşünme, duygulanma biçimlerinin bütünüdür. Psikolojiye gün geçtikçe daha fazla önem verilmektedir. Çünkü ruhun yaşadığı dalgalanmaların tümü doğrudan vücudun doğal dengesine de olumlu veya olumsuz etkilerde bulunmaktadır. Bu sebeple de akademik çalışmalarda psikologların gün geçtikçe daha fazla danışan ağırladığı ortaya çıkmıştır. Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi Ankara’nın da nüfusu oldukça kalabalıktır. Ankara psikolog sayısı da doğru orantılı olarak sayıca fazladır bu yüzden yukarıda bulunan psikologlar listesini inceleyin. Günümüzde psikolojik destek almak isteyen insanlar öncelikler tavsiye kavramına önem vermektedir. Çevrelerinden veya internet ortamında yapılan yorumlardan etkilenmektedir. Ankara en iyi psikolog uzmanların görev yaptığı şehirlerimizdendir. Bunun sebebi de elbette ki şehrin büyük ve kalabalık olmasıdır. Aynı zamanda yine doğru orantılı olarak üniversite ve hastane sayısı da fazladır. Şehirde Ankara klinik psikolog tavsiyesi ile danışan kabul eden insan sayısı çoktur. Dolayısıyla da her konuda olduğu gibi bu konuda da tavsiyenin ve reklamın yeri çok önemlidir. En iyi psikolog Ankara şehrinin merkezi bölgelerinde daha çok tercih etmekte ve bu bölgelerde klinikler daha fazla talep görmektedir. Şehir merkezinde bulunan psikolojik destek merkezlerinin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Yoğun taleple birlikte psikologlar da bu bölgelerde daha fazla klinik açmaktadır. Ankara psikolog yorumları genellikle forum web sitelerinde bulunmaktadır. Aynı şekilde Ankara klinik psikolog önerisi almak isteyen danışanların da forum sayfalarından sıklıkla yararlandıkları görülmektedir. Şehirde bulunan kliniklerin merkezi bölgelere daha uzak bölgelerdeki kliniklere göre danışmanlık ücretleri biraz daha fazladır. Ankara’da psikolog ücretleri incelendiğinde ortalamanın üstünde ücret talep eden az sayıda danışmanlık merkezi bulunduğu söylenebilir. Ankara’daki en iyi psikologlar genelde özel klinikler açmakta ve işlerini daha bireysel bir yaklaşımla devam ettirmektedirler.

Ankara Psikologlar

Psikolojinin ruh bilimini incelediği ve insan ruhuna önemli etkileri olduğu bilgisi uzun yıllar öncesinde büyük önem kazanmıştır ve bunun üzerine çok önemli akademik çalışmalar yapılmaya başlanmıştır ve şu sonuca ulaşılmıştır. Psikoloji, her canlının vücudunda pozitif algıların ve negatif algıların doğrudan açılmasına, dolaylı olarak insanın kendini mutlu veya mutsuz hissetmesinin de hastalıklara yakalanmaya veya hastalıklardan korunmaya etkisi olduğu bilimsel bir gerçekliğe kavuşmuştur. Tüm bu gerçekler ışığında ise insanlar daha fazla bilgilenmeye, öğrenmeye, psikolojik durumlarına daha fazla önem vermeye başlamışlardır. Dolayısıyla da psikologluk mesleğine de ilgi ve ihtiyaç artmıştır. Üniversitelerde kontenjanlar arttırılmıştır. Akademik çalışmalara daha fazla yer verilmeye başlanmış ve mezun sayısı da gün geçtikçe artmıştır. Bu da insanların daha fazla seçeneğe sahip olmasını sağlar. Bu alanda daha karşılanabilir ücretlerle hizmet alınabilmesine olanak sağlamıştır. Psikolojik çalışmalar hala tüm hızıyla devam ederken son yıllarda teknolojinin de işin içine girmesiyle insanlar artık online olarak danışmanlık hizmeti alabilmeye de başlamıştır. Bu da günümüz dünyasında birçok insanın daha kolay ve zamandan tasarruf ederek yardım alabilmesine olanak tanımıştır.

Ankara Psikolog

Ankara psikolog hizmeti alan danışan sayısı günümüzde yüzdelik orana bakıldığında %40’ları bulmaktadır. İnsanlar artık sağlıklarının kıymetini daha iyi bilmeye başlamış ve her sorunun sadece biyolojik temellere dayanmadığını kabul etmişlerdir. Bu da psikologların daha fazla danışan ağırlamasını sağlamıştır.

Ankara En İyi Psikolog

Ankara eğitim seviyesi yüksek şehirlerimizden birisidir. Bu şehirde bilinçli insan sayısı arttıkça psikolojinin de doğrudan önem kazandığını söylemek mümkün hale gelmiştir. Ankara en iyi psikolog uzmanlarını tercih eden insanlar, hayatlarına daha kaliteli ve sağlıklı bir şekilde devam ederken, mutluluğu da yakalama şansı bulmaktadırlar. Bilinçli insan olmak mutluluğu da beraberinde getirir. Ankara şehrinde yaşayan insanların tavsiyeye dahi gerek kalmadan bulabilecekleri bir seçenektir. Psikolojiye önem veren insanlar psikolog arayışına girdiği zaman da ehlinden destek almak isterler. Bu yüzden arama motorlarında Ankara psikologlar gibi aramalar yapmaktadırlar.

Ankara Psikolog Tavsiyesi

Türkiye’nin başkenti ve ikinci büyük şehri olan Ankara’da yaşayan insanların yaşam kalitesini arttıran unsurlardan birisi de psikolojik yönden daha güçlü olmalarıdır. Büyük şehirlerde yaşamak küçük yerlerde yaşamaya nazaran daha zor ve kasvetlidir. Bu zorluğun üstesinden gelmek isteyen ve tek başına bunu başaramayan insanlar da çareyi Ankara psikolog tavsiyesi almakta bulmuşlardır.

Ankara Psikolog Önerisi

Ankara psikolog önerisi ile Ankara’da danışmanlık hizmeti alan binlerce insan yaşamaktadır. Bir hizmet alacağımız zaman hepimizin ortak olarak başvurduğu yöntem tavsiye almaktır. Kalabalıklaşan dünyada işini hakkıyla yapan sayısı kadar ne yazık ki işinin hakkının veremeyen de çok insan bulunmaktadır. Bu sebeple de insanlar tavsiye kavramına çok önem vermektedirler.

Ankara Psikolog Ücretleri

Ankara psikolog ücretleri bölgeden bölgeye, ilçeden ilçeye farklılık göstermektedir. Çok yüksek meblağlarda hizmet veren psikolog sayısı azdır. Genellikle belirlenen bir ücret çevresinde fiyatlar dolaşır ve danışanlar buna göre seçimini yapar. Ankara psikologlar yorumları diğer birçok konuda da olduğu gibi web sitelerinde bulunmaktadır. İnsanlar danışmanlık hizmeti almak istediklerinde öncelikle çevrelerine danışırlar. Bir sonuç alamazlarsa da genellikle forum sayfalarının yorumlarından faydalanırlar.

Ankara Klinik Psikolog

Psikolojinin farklı dalları bulunmaktadır. En önemli ve en çok tercih edilen, en çok uzmanlaşılan alanlardan birisi de klinik psikologluktur. Bu alanda Ankara klinik psikolog uzmanları kendilerini geliştirmek için üniversitelerin belirli bölümlerinde üst düzey eğitim alıp akademik çalışmalar yaparlar.

Ankara’daki En İyi Psikologlar

Ankara’daki en iyi psikologlar şehrin çeşitli bölgelerinde birden çok klinik açabilirler. Danışan sayısı artan danışmanların doğru orantılı olarak klinik sayısı da artar. Ancak kendilerinin bulunduğu klinik genellikle merkezi bölgelerde olur. Oluşturdukları psikolog kadrosuyla diğer bölgelerdeki klinik merkezlerinde hizmet vermeye devam ederler. Ayrıca; Ankara Diyetisyen arayışlarınız için de Ankara’daki diyetisyenler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
ap servers