facebook piksel
 1. Ana Sayfa
 2. Kırşehir Psikolog

Kırşehir Psikolog

Psikolog Banu Peker Psikolog Banu Peker

Psikolog Banu Peker

 • (0 yorum)
Kl Psikolog Nuran Oğuzkaya Kl Psikolog Nuran Oğuzkaya

Kl Psikolog Nuran Oğuzkaya

 • (0 yorum)
Psikolog Esra Ülev Psikolog Esra Ülev

Psikolog Esra Ülev

 • (0 yorum)
Psikolog İrem Akdağ Psikolog İrem Akdağ

Psikolog İrem Akdağ

 • (0 yorum)
Psikolog Mehmet Tarık Çay Psikolog Mehmet Tarık Çay

Psikolog Mehmet Tarık Çay

 • (0 yorum)
Psikolog Kübra Şıvgın Psikolog Kübra Şıvgın

Psikolog Kübra Şıvgın

 • (0 yorum)
Uzm Psikolog Mekiye Özdil Uzm Psikolog Mekiye Özdil

Uzm Psikolog Mekiye Özdil

 • (0 yorum)
Psikolog Seylan Şahin Psikolog Seylan Şahin

Psikolog Seylan Şahin

 • (0 yorum)
Psikolog Süleyman Altıparmak Psikolog Süleyman Altıparmak

Psikolog Süleyman Altıparmak

 • (0 yorum)
Uzm Kl Psikolog Mehmet Acer Uzm Kl Psikolog Mehmet Acer

Uzm Kl Psikolog Mehmet Acer

 • (0 yorum)

Yukarıdaki liste Kırşehir psikolog tavsiye listesini içermektedir. Kırşehir en iyi psikolog yorumlarını okuyup, uzmanınız ile ön görüşme sağlayabilirsiniz.

Neden Psikoloğa Gitmeliyiz?

Psikoloji; insanların duygu, düşünce ve davranışları ile ilgilenen bilim dalıdır. Psikologlar ise bu bilim dalı ile ilgilenen uzmanlar ve üniversitelerin dört yıllık psikoloji bölümünden mezun olmuş kişilerdir.

Hayatın inişli çıkışlı dalgalarında ruh sağlığı açısından sorunlar yaşamak normaldir. Çoğu kişi farkında olmasada psikolojik hastalıklar tehlikeli olabilir. Bununla birlikte çoğu zaman psikolojik hastalıklarla tek başımıza mücadele etmememiz mümkün değildir. Bu nedenle psikologlardan psikolojik destek almak gereklidir.

Kırşehir Psikolog

Kırşehir ülkemizin küçük şehirlerindendir. Ancak psikolojik destek araşında olan çok fazla insan bulunmaktadır. Kırşehir psikolog arayışında olan insanlar için platform olarak destek olmaktayız. Ancak internette bulunan çok yanıltıcı bilgiler nedeni ile insanların kafası karışmaktadır. Bizde sizlere en iyi uzman seçimi konusunda destek olmak için dikkat etmeniz gerekenlerin bir listesini oluşturdur.

Kırşehir En İyi Psikolog Seçimi İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kırşehir en iyi psikolog seçimi sektör hakkında bilgisi olmayan insanlar için zorlayıcı olabilmektedir. Aşağıda bulunan maddelere dikkat ederseniz en iyi uzman seçimini sağlayabilirsiniz.

 1. Uzmanınızın diplomasını kontrol etmek sizin en doğal hakkınız. Diploma kontrolü yapın ki sahte psikolog ile karşılaşmayın.
 2. Destek almak istediğiniz alanda uzmanın Mili Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikası olup olmadığını kontrol edin. Aile danışmanlığı ve terapisi, oyun terapisi, cinsel terapi, EMDR gibi alanlar sertifika gerektirmektedir.
 3. Platformumuz aracılığı ile uzmanınızın yorumlarını okuyun ve kendisi ile ön görüşme sağlayın.
 4. Psikologlar sizin arkadaşınız değildir. Profesyonel olarak sizlerin duygu, düşünce ve davranışlarını ele alırlar. Sizleri yargılamazlar. Sizlere akıl verme hakları yoktur. Bu nedenle uzmanınızın sizinle olan iletişimine dikkat edin.
 5. Bütçenize uygun uzman seçimi yapın. Uzmanların elinde sihirli değnek yoktur. Terapi süreci size bağlı olarak aylarca hatta yıllarca sürebilen bir yolculuktur. Terapinizi yarım bırakmanız psikolojik olarak daha kötü olmanıza neden olabilir.

Kırşehir Psikolog Fiyatları

Kırşehir psikolog fiyatları yani seans ücretleri 250 TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ücret politikası tamamen uzmanın kendi tercihidir. Ancak aile terapisi ve oyun terapisi gibi alanlarda seans ücretlerinde artış olabilmektedir.

DoktorBilgini ile Kırşehir psikiyatri doktorları listesinide inceleyebilirsiniz.

ap servers