1. Ana Sayfa
  2. Mustafa Serdaroğlu Kimdir?

mustafa serdaroğlu kimdir

Mustafa Serdaroğlu ilkokul, lise ve Üniversite öğrenim hayatını Ankara’da tamamlamıştır. Sonra 2 yıl Marka ve Djital Pazarlama eğitimi almıştır. Eğitim hayatından sonra enerji, tarım, hayvancılık ve hizmet sektöründe faliyet gösteren aile şirketi Serdaroğlu Grup bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Yazılım, WEB tasarımı, SEO alanlarına ilgisi olduğu için bu alanlarda eğitimler almıştır. Türkiye’nin en iyi eğitmenleri ile 2 yıl boyunca Dijital Platformlar üzerine çalışmıştır. Onlardan fikirler almıştır. Daha sonra sağlık sektöründe dijitalleşme çalışmaları ve araştırmaları yapmış ve bir çok araştırmaya katılmıştır. Dijital Platformları yakından takip eden Mustafa Serdaroğlu, sağlıkta dijitalleşme için ilk adımını 2017 yılında DoktorBilgini.com markası ile atmıştır. Daha sonra DoktorBilgini.com başarılı bir ivme kaydettikten sonra TurkeyofHealthy markasını kurmuştur.

DoktorBilgini.com, sağlık alanında dijitalleşme adımlarını atan Türkiye’nin tek yerli sermayeye sahip doktor arama platformudur. Platform üzerinden doktor / uzman profillerini inceleyip, doktor / uzman yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca kolaylıkla ücretsiz randevu oluşturabilirsiniz. Bugünlerde Mustafa Serdaroğlu ve DoktorBilgini ekibi Türkiye genelinde 160.000 doktor ve hastayı buluşturmaktadır. Bu başarının ardından yoğun talep üzerine TurkeyofHealth markası ile sağlık turizmi sektöründe yurtdışına açılmışlardır. Ayrıca Mustafa Serdaroğlu İngiltere’de de doktor arama platformu kurma planlarını hayata geçirmiştir.

TurkeyofHealthy markası, sağlık turzimi alanında hizmet vermektedir. Türkiye’ye VİP taşımacılık sistemi ile yurdışından hasta transferi gerçekleştirmektedir. 2018 yılından bugüne kadar 10.000 den fazla hastayı Türkiye sağlık ekonomisine kazandırmıştır. Mustafa Serdaroğlu ‘nun kurucusu olduğu TurkeyofHealthy, tüm branşlarda yurtdışında bulunan hastalara hizmet vermektedir. Ancak en çok plastik cerrahi, üroloji , diş hekimi, kadın hastalıkları ve obezite cerrahi alanlarında hizmet vermektedir. Aynı zaman da Türkiye’ye gelen hastalara sağlık paketlerinin yanında tatil imkanıda sunmaktadır. Bu yüzden şirket 2 ilde hizmet vermektedir. Bu iller İstanbul ve Antalya’dır. TurkeyofHealthy yurtdışından gelen hastalara istekleri doğrultusunda tatil paketleri sunmaktadır. Böylelikle Türkiye ‘ye ciddi bir döviz katkısı saplanmıştır ve sağlık sektörünede farklılıklar gelmiştir.

ap servers