Uzm. Psk.Mustafa CemOğuz

Pedagog,Psikoloji,

Uzm. Psk. Mustafa Cem Oğuz

Pedagog, Psikoloji,

| Yorum Puanı:5

Bilgi ve Randevu

Pedagog, Psikoloji,
Adres : Kızılırmak Mahallesi, Dumlupınar Blv. No:3 Next Level A Blok Kat:16 D:80, Çankaya, Ankara
Adres 2 : Eryaman Mahallesi 317.Cadde No:17/A Eryaman, Ankara
Adres 3 : Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Paris Caddesi, 49/B, Adnan Apartmanı, Kat:2

Ankara

Mustafa Cem Oğuz için yapılan yorumlar


Yorumcu

: O

Tarih
: 11-03-2020 12:05:47
Puan
Yorumu
: Bir türlü çözemediğim ve beni sürekli olarak rahatsız eden problemlerim olduğu için Mustafa Beye danışmaya karar verdim. Randevu aldım ve görüşmeye gittim. Hocamın olaylara yaklaşımı ve hoş sohbeti sayesinde hayata bakış açım değişti. Artık daha iyi hissediyorum. Sayesinde rahatsız olduğum düşüncelerden kurtuldum. Hocama her şey için teşekkür ediyorum. Yardım almak istiyorsanız hiç düşünmeden Mustafa hocamı ziyaret etmenizi öneririm. Kendisi alanında uzman bir psikologdur.

Yorumcu

: A

Tarih
: 11-03-2020 12:08:07
Puan
Yorumu
: Cem Beye uzun zamandır yaşadığım depresyon ve korkularım yüzünden başvurdum. Yaptığı nokta atışı tespitlerle çözüm odaklı bir şekilde ilerledik. Terapiden her çıktığımda kendimi iyi hissettim. Cem Bey çok deneyimli ve alanında uzman bir psikolog. Herkese tavsiye ederim kendisini.

Yorumcu

: C

Tarih
: 11-03-2020 11:58:17
Puan
Yorumu
: Kızımın rehberlik öğretmeni tavsiye etti Cem Beyi. Bizde randevu aldık ve tanışmaya gittik hocamla. Kızımın çalışma belleği ve işlemleme hızının artırılması konusunda yardıma ihtiyacı vardı. Hocamla birlikte haftada 1 saatlik seanslar gerçekleştirdiler. Bu seanslar kızım için çok verimli oldu. Cem bey güler yüzlü, sıcak kanlı, ilgili, sempatik, sakinleştirici tavırları olan ve empati kurabilen uzman bir psikolog. Aileden birisi gibi hissediyorsunuz. Çözüm odaklı çalışıyor. Mustafa Bey eğitim hayatındaki teorik kısmı pratiğe çok iyi yansıtıyor, işini severek yaptığını anlıyorsunuz. Çocuklarla iletişimi de çok güçlü. Vermiş olduğu destek için hocama çok teşekkür ederiz ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: D

Tarih
: 11-03-2020 12:10:45
Puan
Yorumu
: Mustafa Cem Bey karşılaşabileceğiniz en iyi psikologlardan birisidir. Daha ilk seanstan bir abi gibi yaklaşması beni çok mutlu etti. Güler yüzlü, samimi, ilgili, içten ve sizi çok iyi dinleyen uzman bir psikolog. Yanında rahatlamış hissediyorsunuz. İnsanlara karşı umudumu kaybetmiştim ama bana hala iyi insanların olduğunu gösterdi. Gerçekleştirdiğimiz seanslardan sonra hayata daha umutlu bakıyorum. Çok teşekkür ederim hocam, iyi ki varsınız. Herkese öneriyorum kendisini.

Yorumcu

: E

Tarih
: 11-03-2020 12:27:26
Puan
Yorumu
: Mustafa Cem Hocamdan çok memnunum. Seanslarımız çok olumlu geçiyor. Hocam samimi, sıcak, güven veren ve mesleğinde uzman bir psikolog. Herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: H

Tarih
: 11-03-2020 11:38:40
Puan
Yorumu
: Mustafa Cem Hocamla seanslara başlayalı bir ay oluyor. Bu kısa sürede farklı bakış açıları edindim. Hocamla görüşünce bilgili, tecrübeli ve alanında uzman bir psikolog olduğunu anlıyorsunuz. Bu süreçte hocama danışmaktan çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: H

Tarih
: 11-03-2020 12:04:16
Puan
Yorumu
: Gittiğim bir psikolog o alanda yeterli olmadığını söyledi ve Mustafa Cem Beyi tavsiye etti. Ben de bunun üzerine randevu aldım ve tanışmaya gittim. Hocamla görüşmeye gittiğimde çok ilgili, güler yüzlü, karşısındaki kişiyi anlayan ve önemseyen bir psikolog olduğunu anladım. Sosyal fobim ve kaygılarım vardı. Sürecin sonuna geldiğimde sosyal hayatta herhangi bir sıkıntı yaşasam bile devam edip üstüne gidebiliyorum. Sıkıntılarımdan tamamen kurtulmasam da çok azaldı. En güzel yanı da farkındalık kazandım. Kimseye hayır diyemiyordum ama artık bu yavaş yavaş değişiyor. Kendisiyle görüşmekten çok memnunum. Hocama gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum hocamı.

Yorumcu

: K

Tarih
: 11-03-2020 12:11:52
Puan
Yorumu
: Mustafa Cem Beye anlayışı, hassasiyeti, sıcak tavrı ve profesyonelliği için çok teşekkür ediyorum. Bütün bu özellikleri sayesinde alanında uzman bir psikolog olduğunu düşünüyorum. Ankara’da psikoloğa ihtiyaç duyan kişilere tavsiyem kesinlikle Uzm. Psk. Mustafa Cem Oğuz beyden danışmanlık almalarıdır.

Yorumcu

: K

Tarih
: 11-03-2020 12:19:17
Puan
Yorumu
: Cem Beye, profesyonel bir destek almak istediğim için başvurdum. Zor bir dönem geçiriyordum ve bu süreç halen devam ediyor. Ama yaptığımız seanslar sayesinde artık daha güçlü, daha hafiflemiş ve daha farkındalıklı hissediyorum. Şartlar ve zorluklar aynı olsa da bakış açım değişti. Hocam sayesinde bazı şeyleri daha net görmeye başladım. Farklı bir bakış açısı kazandırdı ve bu çok kısa bir sürede oldu. Halen kendisinden profesyonel hizmet almaya devam ediyorum. Seanslarımız devam ediyor olsa da büyük oranında kendimdeki gelişmeyi görüyorum. Samimiyeti, akademik bilgisi, güler yüzü ve en önemlisi de güven vermesi ile gerçekten alanında uzman bir psikolog. Hocamdan çok memnunum. Her şey için teşekkür ederim ve herkese tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: M

Tarih
: 11-03-2020 11:41:12
Puan
Yorumu
: Kızım çok endişeliydi. Aşırı derecede sınav kaygısı vardı ve başarısızlık hissine kapılmıştı. Bunun için biz de Mustafa Beye danışmaya karar verdik. Randevu aldık ve görüşmeye gittik. Mustafa Beyin iletişimi çok kuvvetli. Kızım her seansa çok istekli gidiyor ve kaygılarından kurtulmaya başladı. Hocamız sayesinde sınav stresinden kurtuldu, son girdiği sınavda birinci oldu. Arkadaşlarının olumsuz davranışlarına nasıl karşılık vermesi gerektiğini öğrendi. Bu değişimleri görmek bizi çok mutlu etti. Bizim gibi sorunlar yaşayan tüm ailelere, alanında uzman bir psikolog olan Mustafa Cem Oğuz hocamı tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: M

Tarih
: 11-03-2020 12:14:48
Puan
Yorumu
: Bir arkadaşım, Mustafa Cem Beye bu site üzerinden ulaşmıştı ve görüşmeye devam ediyorlardı. Ondaki değişimleri gördükçe bende yardım almaya karar verdim ve bu site üzerinden online randevu alarak görüşmeye gittim. Çok uzun süren el yıkama, sürekli kıyafet değiştirme ve banyo yapma alışkanlıklarım vardı. Tüm bunların titizlikten kaynaklandığını düşünüyordum ama bu yüzden her yere geç kalmaya başlamıştım. Cem bey bana Okb olduğumu söyledi ve bu konu hakkında bilgi verdi. Seanslara ilk başladığımda durum çok vahimdi ama şu an çok daha iyi durumdayım ve daha da iyi olacağıma çok inanıyorum. Hocama çok güveniyorum. Çünkü kendisi alanında uzman bir psikolog. Hocamla görüşmekten çok memnunum ve destek almayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: M

Tarih
: 11-03-2020 12:25:59
Puan
Yorumu
: 14 yaşındaki kızım kendini ifade etmekte zorlanıyordu ve sınav kaygısı yaşamaya başlamıştı. Bu sebeplerden dolayı Mustafa Cem Beye danışmaya kara verdik ve randevu alarak görüşmeye geldik. Seanslara başladıktan sonra kızım artık kaygılarından kurtulmaya ve kendisini çok daha iyi bir şekilde ifade etmeye başladı. Her seansta kendisine olan güveni artıyordu. Bunu görebiliyordum. Arkadaşlarıyla ve çevresindeki insanlarla çok daha iyi iletişim kurmaya başladı. Terapilerden önce, bize sıkıntılarından hiç bahsetmezdi ama terapilere başladıktan sonra kendisini çok daha rahat bir şekilde ifade etmeye başladı. Hocama destekleri için çok teşekkür ederiz. Bizim gibi bu sorunları yaşayan herkese tavsiyem Uzm. Psk. Mustafa Cem Oğuz hocamdır. Çünkü kendisi alanında uzman bir psikologdur.

Yorumcu

: Ş

Tarih
: 11-03-2020 11:53:38
Puan
Yorumu
: Sinir krizleri geçirdiğim bir dönemde destek alabileceğim bir psikolog arıyordum. İnternetten yaptığım araştırma sonucunda Cem Beye ulaştım ve online randevu alarak görüşmeye gittim. Hocam çok güler yüzlü, mütevazı, ilgili, sabırlı ve alanında uzman bir psikolog. Olaylara yaklaşımı ve anlatış tarzı sayesinde iyileşme sürecimde çok faydasını gördüm. Cem Beye çok teşekkür ederim ve destek almayı düşünen herkse tavsiye ederim.

Yorumcu

: U

Tarih
: 11-03-2020 12:17:19
Puan
Yorumu
: Eşim ve ailesi ile ilgili sorunlar yaşıyordum. Eşimle birlikte buradaki yorumları okuduk ve Cem Beye Danışmaya karar verdik. Randevu alarak görüşmeye gittik. İlk seanstan itibaren çok ilgili davrandı. İlk seansa eşimle birlikte gittik ve ikimizi de dinledi. Sonraki seanslara benimle devam etti. Görüşmelere başlamadan önce bir değişim olacağına hiç inanmıyordum ama gözle görülür değişimler yaşadım. Cem hocam sayesinde sorunlarımın birçoğunu geride bıraktım. Size de Cem Hocam gibi güvenilir ve profesyonel bir psikologdan destek almanızı tavsiye ederim. Ben aldım ve çok mutluyum. Hocama destekleri için teşekkür ediyorum.

Yorumcu

: V

Tarih
: 11-03-2020 12:22:59
Puan
Yorumu
: Cem Beyle bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Hocam olaylara farklı bir şekilde yaklaşıyor bu da beni çok memnun etti. Farkına varmadığım birçok şey için farkındalık kazanmamı sağladı. Seanslarımıza düzenli bir şekilde devam ediyoruz. Güler yüzlü, arkadaş canlısı, çok konuşkan, samimi ve işinde uzman bir psikologdur kendisi. Danışanlarını ağırladığı güzel bir ofisi var. Cem bey sayesinde kendimi daha iyi ifade edebiliyor ve sorunlarımı rahatça dile getirebiliyorum. İnsanlarla olan iletişimim daha güçlü hale geldi. Hocamla görüşmekten çok memnunum. Destek almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: Z

Tarih
: 11-03-2020 11:55:41
Puan
Yorumu
: Oğlumun bazı korku ve endişeleri vardı. Birçok şey hakkında olumsuz düşüncelere sahipti. Kendisini sosyal yönden soyutlamıştı ve çok karamsardı. Bir anne olarak yardımcı olamıyordum. Bir arkadaşımın tavsiye üzerine randevu aldım ve Cem Beyle tanışmaya gitmiştim. Hocamın desteğiyle artık daha güçlü hissediyorum. Benim güçlenmem oğluma da yansıdı. Artık oğluma daha çok yardımcı olabiliyorum, paylaşımlarımız arttı. Sağ olun hocam, iyi ki destek almışız sizden. Ergenlik çağında çocuğu olan herkese Uzm. Psk. Mustafa Cem Oğuz hocamı tavsiye ediyorum.

Hakkında

Mustafa Cem Oğuz, 1983yılında Ankara'da doğmuştur. İlkokul – Orta ve Lise eğitimlerini Ankarada tamamlamıştır. Psikoloji bilimininden aldmış olduğu ilhamla ruh sağlığını korumak ve iyileştirmek amacı ile yola çıkan Mustafa Cem Oğuz, Rusya Fedarasyonunda Psikoloji ve Pedagoji Çift anadal bölümünden mezun olmuştur. Türkiyede Pedagoji diplomalı nadir pedagoglar arasındadır. Mezun olduktan sonra, tekrar Rusya Fedarasyonunda Genel psikoloji alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Uzm. Psk. Mustafa Cem Oğuz Ankara'da yaşamaktadır.

Üniversitede okuduğu disiplin içerisinde Türkiye’den Farklı olarak her yıl staj görmüştür. ilk yılında anaokul ve eğitim kurumlarında, ikinci yılında huzurevi, üçüncü yılında hastahane dördüncü yılında Hastanede ruh ve sinir hastalıkları alanında tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Mustafa Cem Oğuz bu süreçte Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapi, Hipnoz ve Evlilik ve Aile Danışmanlığı eğitimlerini tamamlayarak Aile Danışmanı ünvanı almıştır. Ayrıca daha bir çok zeka, gelişim testör eğitimlerini tamamlamıştır.

Her geçen gün gelişen psikolojik yaklaşımlara ilgi duymasından dolayı, kendini devamlı yenileme ve geliştirme ihtiyacı nedeniyle eğitimlere devam etmektedir.

Şu anda Dikmen Öveçlerde Emin Terapi Merkezinde ve Eryaman Aile ve Çocuk Danışmanlık Merkezinde danışanlarını kabul etmektedir.

Okullar / Eğitimler

► MOSKOVA UNIVERSITESI

Tedavi Edilen Hastalıklar

• Bilişsel Davranışçı Terapi

• Hipnoz

• Oyun Terapisi

• Özgüven Sorunu (Kendine Güven Sorunu)

• Özgül Fobi

• Özgül Öğrenme Güçlüğü (ÖÖG)

• Öğrenci koçluğu

• Öfke Kontrol Bozukluğu

• Bireysel Terapi

• Nefes Terapisi

• Otizm

• Okula uyum güçlükleri

• Okul Korkusu

• Okul çağı çocuklarda görülen uyum problemleri

• Metropolitan Okul Olgunluğu Testi

• Okul Başarısızlığı

• Obsesif Kompulsif Bozukluk

• Motivasyon Eksikliği

• Mobbing (Psikolojik Taciz)

• MMPI

• Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları

• Meslek seçimi

• Manik Depresif Bozukluk

• Majör Depresif Bozukluk

• Kaygı

• Kardeş kıskançlığı

• Panik Atak

• Narsistik Kişilik Bozukluğu

• Tırnak yeme ve Parmak Emme

• Üstün yetenekliler

• Psikolojik Bozukluk

• Performans Kaygısı

• Panik Bozukluğu

• Uyum Sorunları

• Uyum Bozuklukları

• Uykusuzluk

• Uyku Bozuklukları

• Uyku Bozukluğu ve uyurgezerlik

• Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk)

• Uçak Fobisi (Uçuş Korkusu)

• Travmatik Yaşam Olayları

• Travma Sonrası Stres Bozukluğu

• Travma

• İnternet Bağımlılığı

• Takıntı

• Stres

• Yeme Bozuklukları

• Gece Yeme Bozukluğu

• Sosyal Fobi

• Sosyal Anksiyete

• Sınav Kaygısı

• Sanat terapisi

• Ruh Sağlığı

• Psikoterapi

• Bipolar Bozukluk

• Dehb

• Davranış Bozuklukları

• Çocuklarda Tuvalet Eğitimi

• Çocuklarda Gelişme Bozuklukları

• Çocuklar için ev/okulda gözlem

• Çocuklar için davranış programı

• Çocuk Zeka Testleri - Wisc-4

• Çocuk Gelişimi

• Çocuk - Ergen Psikolojisi

• Boşanma Oryantasyonu ve Evlilik Krizleri

• Depresyon

• Bilinçaltı Temizleme

• Bebek Gelişimi

• Ergenlik ve Erken Çocukluk Döneminde Cinsel Eğitim

• Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı

• Ergenlik sorunları

• Ergen Gelişim Sorunları

• Bağlanma Sorunları

• Anoreksiya

• Anksiyete Bozuklukları

• Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları

• Altını Islatma Problemi

• Alt Islatma- Kaka Kaçırma

• Aile Terapisi

• Aile İçi İletişim Sorunları

• Agorafobi

• Evlilik(Çift) Terapisi

• İlişki Problemleri

• İletişim Problemleri

• Hipnoterapi

• Hastalık Kaygısı

• Hafıza testleri

• Grup terapisi

• Genel Psikoloji

• Gelişimsel Gerilik

• Gelişimsel Bozukluklar (problemler)

• Fobiler

• 2-3 Yaş Sendromu Ebeveyn Danışmanlığı

• Evlilik Problemleri

• Evlilik öncesi danışma

• Dürtü Kontrol Bozukluğu

• Duygu Durum Bozuklukları

• Disleksi

• Dikkat Eksikliği-Hiperaktivite Bozukluğu

• Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu (DEHB)

• Antisosyal Kişilik Bozukluğu

• Beslenme Sorunları-Obezite

• Cinsel İsteksizlik

• Cinsel İşlev Bozuklukları

• Cinsel Terapi

• Çocuk NLP

• Ereksiyon Sorunu

• Geçmiş yaşam şifası

• Cinsel danışmanlık

• İktidarsızlık

• Erken BoşalmaVideolar

Uz. Psk. Mustafa Cem Oğuz

Uzm. Psk. Mustafa Cem OğuzDoktor Bilgini