Uzm. Klinik Psk.EminDönmez

Psikoloji,

Uzm. Klinik Psk. Emin Dönmez

Psikoloji,

| Yorum Puanı:5

Bilgi ve Randevu

Psikoloji,
Adres : FSM Bulvarı Esentepe Mahallesi Bahar Sitesi C Blok No: 2 D:6 Nilüfer Bursa
Açıklama : Online terapi verilmektedir.

Bursa

Emin Dönmez için yapılan yorumlar


Yorumcu

: A

Tarih
: 02-03-2020 16:49:08
Puan
Yorumu
: Emin beyle seanstan çıktığımda çok rahatlıyorum, nefes aldığımı hissediyorum. Hocam beni çok iyi dinliyor ve ne söylersem aklına yazıyor. Ne kadar yoğun olursa olsun yaşadıklarım gayet farkında olduğunu biliyorum. Tüm bunlar size verdiği değeri ortaya çıkarıyor. Kendisiyle görüşmekten oldukça memnunum. Sayesinde hayata farklı bir açıdan bakmayı öğrendim, beni çok doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. Her şey için teşekkür ederim hocam. Destek almayı düşünenlere de tavsiyem Emin Bey’den randevu alıp görüşmeye gitmeleridir.

Yorumcu

: A

Tarih
: 02-03-2020 16:54:48
Puan
Yorumu
: Emin Bey’e gitme nedenim, ailemle yaşadığım iletişim problemleriydi. Sağolsun hocam benimle çok ilgilendi ve duyarlı davrandı. Bu sayede kendimi daha iyi hissettim. Her şeyi rahatça konuşabileceğiniz alanında uzman bir psikolog kendisi. Sonsuz teşekkürler hocam.

Yorumcu

: B

Tarih
: 02-03-2020 16:49:42
Puan
Yorumu
: Sorunlar yaşayan bir ailede büyüdüğüm için küçüklüğümden beri birçok psikolog ve psikiyatristten destek aldım. Ama hiçbiri Emin Bey kadar faydalı olmadı. Hocamla daha üçüncü seansımızdayken değişikliği hissetmeye başladım. Sorununuz her ne ise Emin beye güvenebilirsin. Kendisiyle konuşurken sanki bir abimle dertleşiyormuşum gibi rahat hissettirmişti. Sorununuza kesinlikle çözüm bulacağından emin olabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: B

Tarih
: 02-03-2020 16:51:34
Puan
Yorumu
: Öfke kontrolü sorunu yaşadığım için başvurdum Emin Bey’e ve randevu alıp seanslara başladık. Terapilerin çok faydasını gördüm, çok memnun kaldım. Emin Bey’in yanındayken kendimi çok rahat hissediyorum. Kendisi ön yargısız bir şekilde yaklaşıyor ve eleştirmeden çözümler bulmaya çalışıyor. Hocama bütün destekleri için teşekkür ederim. Destek almayı düşünen herkese tavsiyem Uzm. Klinik Psk. Emin Dönmez’den randevu alıp görüşmeye gitmeleridir.

Yorumcu

: B

Tarih
: 02-03-2020 16:59:00
Puan
Yorumu
: Emin Bey, abimin bağımlılığı konusunda bize gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Bursa’da alanında uzman bir psikolog arayan herkese tavsiyem kesinlikle Uzm. Klinik Psk. Emin Dönmez’den randevu alıp görüşmeye gitmeleridir.

Yorumcu

: D

Tarih
: 02-03-2020 16:48:13
Puan
Yorumu
: Emin Bey’e, anksiyete ve sosyal fobi için destek almaya gidiyorum. İşini severek ve iyi yapan uzman bir psikolog kendisi. Sizi çok dikkatli bir şekilde dinliyor ve analiz ediyor. Sonrasında doğru yönlendirerek problemi çözmeye odaklanıyor. Aynı şehirde olmasak da kendisini tercih ettim. Her şey için teşekkürler hocam. Bursa’da yaşayıp da bir psikologdan destek almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: D

Tarih
: 02-03-2020 16:50:52
Puan
Yorumu
: Eşimle iletişim problemlerimiz vardı ve bu yüzden boşanma aşamasına gelmiştik. Bunun çocuklara da yansıdığını görünce Emin Bey’e başvurmaya karar verdik. O sıkıntılı dönemi bilgisi, güvenilirliği ve doğru yönlendirmesi ile hep birlikte aştık. Emin Bey çok bilgili ve pozitif bir psikolog. Sayesinde evliliğimizin 10. yılını kutluyoruz. Her şey için çok teşekkürler…

Yorumcu

: M

Tarih
: 02-03-2020 17:04:08
Puan
Yorumu
: Bir psikiyatrist tarafından yönlendirildim Emin Bey’e ve randevu alıp görüşmeye gittim. Bir dönem panik atak tedavisi almıştım. Emin Beyle seanslara başlayınca ataklarım azalmaya başladı. Hocam sayesinde hayata bakış açım değişti. Bana, kaygılarımın ve ataklarımın nasıl üstesinden gelebileceğimi öğretti. Emin Bey’e çok teşekkür ederim ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Hocam benim için çok değerli bir psikolog.

Yorumcu

: Ö

Tarih
: 02-03-2020 16:55:56
Puan
Yorumu
: Benim için Bursa'nın en iyi psikoloğu Emin Beydir. Ailecek, kendisini çok seviyoruz. Gerçekleştirdiğimiz seanslarla bizi kendimize getiriyor. Güler yüzlü, içten ve çok ilgili bir psikolog. Bize verdiği destek için çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim kendisini.

Yorumcu

: S

Tarih
: 02-03-2020 16:50:08
Puan
Yorumu
: Kaygı problemim vardı ve kötü bir dönemden geçiyordum. Bunun için uzman bir psikologdan destek almaya karar verdim ve internetten yaptığım araştırmanın sonunda Uzm. Klinik Psk. Emin Dönmez’i buldum. Randevu aldım ve seanslara başladık. Emin Bey bir doktordan fazlası. Sayesinde yaşam kalitem arttı, endişelerimden kurtuldum ve sosyal hayatımı geri kazandım. Güler yüzü, samimiyeti ve doğallığı sayesinde çok yol aldım. Çok teşekkür ediyorum kendisine ve herkese tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: S

Tarih
: 02-03-2020 17:01:21
Puan
Yorumu
: Ağır bir depresyon dönemi geçiriyordum ve destek almaya karar vermiştim. Bunun için alanında uzman bir psikolog olduğunu düşündüğüm Emin Bey’e randevu alıp gittim. Gerçekleştirdiğimiz seanslardan sonra kaygılarımdan kurtuldum ve kendime inanmamı sağladı. Sizi dinlerken sorduğu sorularla ve sakin yapısıyla duygu ve düşüncelerinizi, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumları tanımlayabiliyorsunuz. Bana kattığınız her şey için teşekkürler hocam. İyi ki tanımışım sizi.

Yorumcu

: S

Tarih
: 02-03-2020 17:04:43
Puan
Yorumu
: Emin Bey gerçekten harika bir psikolog. Kendisiyle konuşunca sorunlarınızı unutuyorsunuz. Verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: T

Tarih
: 02-03-2020 17:02:17
Puan
Yorumu
: Kronik depresyon hastasıyım ve yıllardır birçok psikologdan destek aldım. Bütün psikologlar işini iyi yapıyordu ama Emin Bey bir psikologdan daha fazlası, samimi bir dost. Ne zaman kendisiyle görüşmeye ihtiyaç duyduysam kolayca ulaşabildim kendisine. Artık antidepresan kullanmıyorum ve daha mutluyum. Sayesinde hayata farklı bakış açısıyla bakabiliyorum. İyi ki tanımışım sizi. Teşekkürler hocam.

Yorumcu

: Z

Tarih
: 02-03-2020 16:52:24
Puan
Yorumu
: Yıllarca hem psikiyatri kliniklerine gittim hem de ilaçlar kullandım, ama hiçbiri Emin Bey’le gerçekleştirdiğimiz seansların yerini tutamaz. Keşke önceden başvursaymışım kendisine ve randevu alıp seanslarımıza başlasaymışız. Kısa sürede hocamın sayenizde artık daha iyi ve huzurlu hissediyorum. Destek almayı düşünen herkese tavsiye ederim. İnanıyorum ki herkes sizin gibi işinde uzman olan bir psikoloğa danışmayı tercih eder. Destekleriniz sayesinde öz güvenim arttı ve artık daha mutluyum. Her şey için çok teşekkürler hocam.

Hakkında

Uzm. Klnk. Psk. Emin Dönmez lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra bir süre Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde ve çeşitli kliniklerde psikolog olarak çalışmıştır. Belçika, İrlanda ve Almanya'da bilimsel çalışmalarda yer almıştır. Psikolojinin birçok alanında eğitimler ve seminerler vermiştir. Anka Psikiyatri Dal Merkezinde ve Malatya Asker Hastanesi Psikiyatri servisinde klinik psikolog olarak çalışmıştır.

16 yıldır profesyonel olarak psikoterapi hizmeti veren Uzman Klinik Psikolog Emin Dönmez, özellikle Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi yöntemlerini kullanmaktadır. Bu yaklaşımlarla Yetişkin Terapisi, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Çocuk ve Ergen Terapisi, Bağımlılık Terapisi alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Halen kurucusu olduğu Yeni Hayat Psikolojik Destek Merkezinde uzman kadrosuyla birlikte psikoterapi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

● İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü (Lisans)

● İstanbul Ticaret Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji ( Klinik Psikoloji) (Y. Lisans)

Bilişsel Davranışcı Terapiler Eğitimi, Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği (Europen Association for Behavioaral and Cognitive Therapies - EABCT) nin sertifikasyon ve akreditasyon standartlarina uygun olarak düzenlediği Kognitif ve Davranış Terapileri Eğitimini tamamlayarak ‘Kognitif ve Davranış Terapisti ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Tedavi Edilen Hastalıklar

♦ Anksiyete Bozuklukları

Stres ve öfke kontrol problemleri

Panik atak, okb, yaygın anksiyete bozukluğu,

Bağımlılıklar, yeme bozuklukları

Sağlık anksiyetesi, fobiler, sosyal fobi

Travma sonrası stres bozukluğu, somatizasyon bozukluğu

Depresyon, tükenmişlik sendromu, bipolar bozukluk

♦ Evlilik ve Çift Terapisi

İletişim problemleri, uyum sorunları, evlilik öncesi danışma

Aile içi iletişim sorunları, evlilik problemleri, aile problemleri

Sadakatsizlik, aldatma, psikolojik ve fiziksel şiddet

♦ Kişilik Bozuklukları

Antisosyal Kişilik Bozukluğu

Şizoid Kişilik Bozukluğu

Borderline Kişilik Bozukluğu

Narsistik Kişilik Bozukluğu

Paranoid Kişilik Bozukluğu

Histrionik Kişilik Bozukluğu

♦ Cinsel İşlev Bozuklukları

Erken boşalma, sertleşme problemi

Vajinusmus, cinsel isteksizlik

♦ Çocuk ve Ergen Terapisi

Sınav kaygısı, motivasyon eksikliği, odaklanamama

Sosyal Fobi, özgüven sorunu, çekingenlik, utangaçlık

Davranış bozuklukları, uyum sorunları,

Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB)

Stres ve öfke kontrol problemiVideolar

Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri 1. Bölüm

Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri 2. Bölüm

Boşanmanın Çocuklar Üzerindeki Etkileri 3. Bölüm uzman psikolog emin dönmez

Çevremizdeki Pedofili Hastalarını Nasıl Tanıyacağız ?Doktor Bilgini