Uzm. FizyoterapistAli DenizBaykara

Fizyoterapist,

Uzm. Fizyoterapist Ali Deniz Baykara

Fizyoterapist,

| Yorum Puanı:5

Bilgi ve Randevu

Fizyoterapist,
Adres : Kükürtlü Mah. Oulu Cad. Oylum Gökberk Sitesi F Blok Kat 2 D 12 Osmangazi / Bursa

Ali Deniz Baykara için yapılan yorumlar


Yorumcu

: A

Tarih
: 24-02-2020 19:25:04
Puan
Yorumu
: Beş yıldır sırtım ve boynumla ilgili problemler yaşıyordum. Ali Beye internet üzerinden ulaştım ve randevu alıp görüşmeye gittim. Hocamın, kayropraktik ve fizyoterapi önerileri sayesinde çok rahatladım. Yedi seanslık bir terapi sürecinden sonra ağrılarımdan neredeyse tamamen kurtuldum. Kendisiyle görüşmeye hala devam ediyoruz. Terapi sürecinden ve hocamdan çok memnunum. Danışmak isteyenlere de kesinlikle tavsiye ederim.

Yorumcu

: A

Tarih
: 24-02-2020 19:32:13
Puan
Yorumu
: Tavsiye üzerine daha çok fizyoterapiyle alakalı danışmak için gelmiştim Ali Beye. Fiziki açıdan yanlış yaptığım alışkanlıklarım değişti. Tedavi sürecinden çok memnun kaldım. Gözle görülür değişimler yaşadım. Ali Bey hastalarını çok iyi dinliyor. Alanında bilgi sahibi uzman bir fizyoterapist. Uyguladığı tedaviyle ilgili bilgilendirmeler yapıyor. Danışmak isteyen herkese tavsiye ediyorum hocamı.

Yorumcu

: B

Tarih
: 24-02-2020 19:40:56
Puan
Yorumu
: İnternet üzerinden bakmıştım, eğitimli ve çok başarılı olduğunu duymuştum. Destek almak için randevu aldım ve görüşmeye gittim. Kendisinden çok memnunum, işinde uzman bir fizyoterapist. Çok ciddi şikayetim vardı ama ilk seansta karşılığını aldım. Hocama birçok kişi yönlendirdim ve onlar da benim gibi çok memnun kaldılar. Yedi tane fıtığım vardı ve bu çok baskı yapıyordu. Bir fıtığım da patlamıştı. Daha ilk seanstan ayağa kalkmamı sağladı. Üçüncü seanstan sonra artık normal hayatıma dönmüştüm. Hocamın dürüst olması, içten olması, mesleğinde bilgi sahibi olduğu için güzel bir şekilde yönlendirmesi ve hastasıyla kurduğu bağ çok güzeldi. Tedavi sürecim devam ediyor. Bırakmayı hiç düşünmüyorum. Herkese de tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: B

Tarih
: 24-02-2020 19:48:47
Puan
Yorumu
: Migren sorunum olduğu için Ali Beyden destek almaya karar verdim. Hocam, süreç boyunca benimle çok ilgilendi ve uyguladığı tedavi hakkında bilgiler verdi. Beş seans kayropraktik ve kuru iğneleme tedavisi uygulandı. Sorduğum her soruya üşenmeden ve gayet anlaşılacak bir dilde cevaplar verdi. Asıl sorunumun boyundan kaynaklı baş ağrıları olduğunu söyledi. Seanslar bittikten sonra baş ağrılarım neredeyse yok denecek kadar azaldı. Ali Beye yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ederim ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: C

Tarih
: 24-02-2020 19:20:29
Puan
Yorumu
: Uzunca bir süre fizik tedavi görmeme rağmen sol kalçamdan başlayıp parmak ucuma kadar inen bir ağrı hissediyordum. Bu da bütün hayatımı etkiliyordu. Tesadüfen karyopraktik tedavi yapıldığını öğrendim ve araştırdım. İnternetteki olumlu görüşlerden etkilendim ve Ali Beyden randevu alarak görüşmeye gittim. İlk başta tereddütlerim vardı ama Ali Beyin yaklaşımı, anlatış biçimi ve ilgisi güven verdi. Dördüncü seans bittikten sonra ağrılarım en aza inmişti. Teşekkür ediyorum hocam. Ağrısı olan herkese önerim alanında uzman bir fizyoterapist olan Ali Deniz Hocamdır.

Yorumcu

: E

Tarih
: 24-02-2020 19:31:03
Puan
Yorumu
: Ali Deniz Bey’in kullandığı tedavi yöntemlerden biri olan kayropraktik uygulamasını duymuştum. İnternetten araştırıp ulaştık ve online randevu aldık hocamdan. Eklem ve sırt ağrısı için danıştım kendisine. Terapiler sonrasında artık daha iyiyim. Hasta yaklaşımı çok güçlü, ilgili ve alanında uzman bir fizyoterapisttir Ali Deniz Baykara. Şikayetim oldukça gidiyorum kendisine. Destek almak isteyenlere tereddüt etmeden gitmelerini tavsiye ederim.

Yorumcu

: G

Tarih
: 24-02-2020 19:30:03
Puan
Yorumu
: Fibromiyalji ve boyun düzleşmem vardı. Bu yüzden Ali Beye danışmaya karar verdim ve randevu aldım. Sayesinde bazı farkındalıklar kazandım. Nasıl hareket etmem, nasıl davranmam gerektiğini öğretti ve bunlarla ilgili egzersizler verdi. Terapilerden sonra ağrılarımdan ciddi oranda kurtuldum. Ali Deniz Bey tedavi hakkında bilgilendirmeler yaptı ve bu da rahatlamamı sağladı. İlgili, samimi ve bilgili bir fizyoterapist. Hocama her şey için teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum kendisini.

Yorumcu

: H

Tarih
: 24-02-2020 19:33:29
Puan
Yorumu
: Birçok kronik ağrım vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu alıp görüşmeye gittim. Tedaviden sonra sırtımdaki ağrımdan tamamen kurtuldum. Yaklaşımı çok güzeldi. Danışanlarıyla çok ilgileniyor ve seansları uzun sürüyor. Hocama çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çünkü Ali Deniz Baykara Hocam işini severek yapan ve alanında uzman bir fizyoterapist.

Yorumcu

: K

Tarih
: 24-02-2020 19:04:21
Puan
Yorumu
: 2014 yılında bel fıtığı ameliyatı oldum. Sol bacak siyatik basısı son safhadaydı. Sol bası ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra düzeldi ama bu seferde sağ bacağım kasılmaya başladı. Platinli ameliyat olmam gerektiği söylendi fakat olmadım. Fizik tedavi aldım ama ağrılarım gittikçe arttı. Kasılmalar ve ani elektriklenmeler oluyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Ali Beye gittim. Daha ilk gün tanı koydu. Dördüncü seanstan sonra artık çok iyi hissediyordum. Hocam sayesinde, ameliyattan sonra ilk defa yataktan ağrısız şekilde kalkabildim. Elektriklenmelerden ve kasılmalardan kurtuldum. Teşekkürler hocam.

Yorumcu

: K

Tarih
: 24-02-2020 19:36:51
Puan
Yorumu
: Ali Deniz Beye kayropraktik için gitmiştim. Bursa'da bu alanda uzmanlığı olan bir doktor bulmak çok zor. Ben de yaptığım araştırmalar sonucu tanıştım Ali Deniz Baykara’yla. Ayağımda bir rahatsızlık vardı. Aynı zamanda hocam, sporcularla ilgilendiği için bana gerçekten çok iyi geldi. Genç, araştırmacı, dinamik ve her zaman yenilikler peşinde olan bir fizyoterapist. Hocamdan ve tedavi sürecimden çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Yorumcu

: M

Tarih
: 24-02-2020 19:08:28
Puan
Yorumu
: Boynumdaki ve belimdeki rahatsızlıklar yüzünden gittim Ali Beye. Çok güzel karşılandım ve gösterilen ilgiden ve alakadan memnun kaldım. Muayene esnasında aklıma takılan her soruya cevap alabildim. Tedavim bittiğinde rahatsızlıklarımdan tamamen kurtuldum. Çok teşekkür ederim hocam. Herkese tavsiye ererim kendisini.

Yorumcu

: M

Tarih
: 24-02-2020 19:22:28
Puan
Yorumu
: Bir türlü geçmeyen boyun ve bel ağrılarım nedeniyle gitmiştim kendisine. Boynumdaki ağrı yüzünden baş ağrılarım da oluyordu. Üç seanslık tedaviden sonra sıkıntılarımdan kurtuldum. Uyguladığı tedaviyi ve hangi tedaviyi neden uyguladığını anlattı. Eşim de gitti kendisine ve o da çok memnun kaldı. Sorulara bıkmadan cevap veriyor ve sizi aydınlatıyor. Çok memnunum kendisinden ve destek almak isteyen herkese tavsiye ediyorum kendisini.

Yorumcu

: M

Tarih
: 24-02-2020 19:43:10
Puan
Yorumu
: Ali Deniz Beye boyun fıtığı ve bel fıtığı hastalığım olduğu için başvurdum. Rahatsızlıklarım ciddi derecedeydi. Hocam sayesinde daha ilk seansta toparlandım. Detaylı bir şekilde tedavi uyguluyor. Tedavi sürecinden çok memnun kaldım. Teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim kendisini.

Yorumcu

: N

Tarih
: 24-02-2020 19:35:22
Puan
Yorumu
: Fıtık şikayeti, fibromiyalji ve tutulma şikayetlerim olduğu için başvurdum hocama. Ali Bey ilgili, alakalı ve mesleğinde uzman bir fizyoterapist. Hastasının şikayetlerini dinlemesi ve uyguladığı tedavi hakkında bilgiler vermesi benim için çok iyiydi. Daha ilk seanstan çok iyi sonuç aldım. Terapi süreci bittikten sonra fark edilir sonuçlar elde ettik. Ali Beye ilgisi, alakası ve sağlığıma kavuşmama yardımcı oluğu için teşekkür ederim. Danışmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Yorumcu

: S

Tarih
: 24-02-2020 19:18:28
Puan
Yorumu
: Bacağımdan başlayıp topuğuma kadar inen bir uyuşma vardı. Fıtığın var deniyordu. Ali Bey ikinci seansta sorunun kalça tarafındaki piriformis kasından kaynaklandığını anladı. Tedaviye başladık ve yaptığı müdahalelerle hiçbir sorunum kalmadı. Hocamın önerdiği egzersiz hareketlerini de yapmaya çalışıyorum. Bunların dışında hocama gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Dört seans gerçekleştirdik ve her seansta 1 saat yakından ilgilendi benimle. Çok memnun kaldım ve destek almayı düşünenlere tavsiye ediyorum.

Yorumcu

: T

Tarih
: 24-02-2020 19:46:48
Puan
Yorumu
: Ali Deniz Bey ile tedavi sürecimden çok memnunum. Hocam ilk önce vücudun iskelet ve kas yapısını inceliyor, araştırıyor daha sonrasında tedavisini uygulamaya başlıyor. Alanında uzman bir fizyoterapist kendisi. Bu yüzden kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkürler Ali Deniz Bey.

Yorumcu

: U

Tarih
: 24-02-2020 19:16:31
Puan
Yorumu
: Dayanılamayacak derecede bir ağrım vardı. Canım çok yanıyor sabahları yataktan kalkamıyordum. Oturup kalkarken bile korkmaya başlamıştım. Yatalak kalmaktan çok korkuyordum. İkinci seansımızı tamamladık. Uyguladığı tedavi sayesinde kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Allah Deniz Beyden razı olsun. Benim durumumda olan herkese tavsiyem Uzm. Fizyoterapist Ali Deniz Baykara’dan randevu almaları ve tedaviye başlamalarıdır. Pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Yorumcu

: Z

Tarih
: 24-02-2020 19:44:43
Puan
Yorumu
: Ali Deniz Beyle tedavi sürecimden gayet memnunum. Dört seans uygulama gerçekleştirdik. Hocam ilgili ve uzman bir fizyoterapist. Tedaviye devam edeceğiz ama daha şimdiden çok rahatladım, ağrılarım azaldı. Doktoruma çok güveniyorum. Kendisi elinden ne geliyorsa fazlasıyla yapıyor. Bursa’da yaşayan ve destek almayı düşünen herkese tavsiyem Uzm. Fizyoterapist Ali Deniz Baykara’dan randevu almaları ve görüşmeye gitmeleridir.

Hakkında

Ali Deniz Baykara, 2014 yılında Yeditepe Üniversitesi İngilizce Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmuştur. Üniversite eğitimi boyunca Fenerbahçe Spor Kulübü'nde gönüllü olarak staj yapmıştır. Bunlara ek olarak yurt içinde ve yurt dışında birçok hastanede gönüllü olarak görev almıştır. Üniversite eğitimi bittikten sonra, Kasımpaşa Spor Kulübü'nde görev yapmaya başlamıştır. Bu süre içerisinde Yeditepe Üniversitesi Spor Fizyoterapisi programında yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Daha sonra Bursa'ya taşınmıştır. 2016’da Bahçeşehir Üniversitesi Kayropraktik bölümünde ikinci yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Hastalarına kendi kliniğinde ve ihtiyaçları doğrultusunda kendi evlerinde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

►  Lisans - Yeditepe Üniversitesi İngilizce Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ( 2014 )

►  Yüksek Lisans - Yeditepe Üniversitesi Spor Fizyoterapisi ( Tez Aşaması )

►  Yüksek Lisans - Bahçeşehir Üniversitesi Kayropraktik ( Tez Aşaması )

Tedavi Edilen Hastalıklar

♦ Boyun Fıtığı

♦ Bel fıtığı

♦ Ön Çapraz Bağ Kopması

♦ Felç

♦ Diz Ağrısı

♦ Skolyoz

♦ Omuz Ağrısı

♦ Bel Ağrıları

♦ Dirsek Ağrıları

♦ Vertigo

♦ Migren

♦ Motor - Mental Retardasyon

♦ Eklem Eğriliği

♦ Nörolojik Rehabilitasyon

♦ Menisküs

♦ Menisküs Yırtığı

♦ Karpal Tünel Sendromu

♦ Donuk Omuz

♦ Multipl Skleroz - MS

♦ Gullian Barre Sendromu

♦ Kireçlenme

♦ Fibromiyalji

♦ Bel - Boyun Fıtığı

♦ Omurga Kireçlenmesi

♦ Omurilik Problemleri

♦ Omurilik Kanal Darlığı

♦ Ön Çapraz Bağ Kopması

♦ Sinir Kökenli Kas Ve Kemik Hastalıkları

♦ Beyzbol Parmağı

♦ Eklem Burkulması

♦ Artrit

♦ Artroz

♦ Ayak Ağrıları

♦ Sırt Ağrısı

♦ Boyun Tutulması

♦ Siyatik hastalığı

♦ Ankilozan Spondilit (AS)

♦ Fıtık

♦ Kırık

♦ Çıkık

♦ Çatlak

♦ Femur Başı Kırığı

♦ Femur Kırığı

♦ Kubital Tünel

♦ Kuğu Boynu (Swan-Neck) Deformitesi
Etiketler

, Fizyoterapist,

Doktor Bilgini